Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tennétek a helyében?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyében? Testvérem felesége egyik napról a másikra összecsomagolta a négy gyereket és elvitte 280km-e eső városba..

Figyelt kérdés

Persze ott már minden el volt rendezve, lakás, iskola, óvoda, stb. Azt mondta, már rég óta nem szereti. A furcsa az, hogy a negyedik gyerek még csak alig múlott 1 éves. Ha régóta nem szereti miért kellett a gyerek és miért kellett a 12 milliós lakáshitel, amit szintén egy éven belül vállaltak be és most itt maradt az öcsém nyakán,

a hatalmas házzal együtt, aminek ugye nem kevés a rezsije sem. Most még fizessen gondolom előbb-utóbb gyerektartást is. De miből?


2009. febr. 7. 17:25
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/87 anonim ***** válasza:
100%
Nem írtál sokat, nem lehet, hogy oka volt, és a tesód is elszúrt valamit?
2009. febr. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/87 anonim ***** válasza:
97%
Szia .nálunk is ugyan ez a helyzet!A gyerektartás az az elsödleges,azt tuti fizetnie kell !Utána jönnek a hitelek!Söt a lakásnak amire felértékelik annak a felét is kikell fizetenie!Természetesen a hitel ami fenmarad belöle az lejönn az összegböl!Hát sok jóra ne számitsatok!A fizetése 50% elmegy a gyerektartásra.
2009. febr. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/87 anonim ***** válasza:
87%
Ja igen szite biztos szeritem ,hogy a tesod szurhatott el eléggé valamit!mert nem hinném ,hogy 4 gyerekkel olyan jó ötelt jó messzire elmenni!Valami nagyon nagy dolog csinálhatott,ami milyat elüldözte a nejét!
2009. febr. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/87 anonim ***** válasza:
86%
Akadályozza a felesége a láthatást? Az öcséd láthatja a gyerekeit? Amúgy én úgy tudom, hogy nem viheti el több száz kilométerre a gyerekeket az apa beleegyezése nélkül, szóval ha jól tudom máris törvényt sértett. Kihez költöztek? Új palihoz? Én az öcséd helyében ezt nem hagynám, kiharcolnék minimum egy közös gyerekfelügyeletet, és hozza vissza őket a városba (ha ez nem megoldható ő menjen át a másik városba, a bíróságnál sztem ez 1 jó pont lenne a közös gyerekfelügyeletben) A lényeg hogy lássa a bíró hogy akarja a gyerekeit, és jó apa. Sok sikert! (Hány évesek? Az öcséd meg a felesége. Csak mer 4 gyerekkel elég nehéz lesz új életet kezdeni mindkettejüknek
2009. febr. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/87 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem történt semmi, a kifejtésben is benne van, hogy "azt mondta, már régóta nem szereti" ha meg olyan történt volna, akkor sztem a bátyj/vagy nővér (nem tom, aki írta a posztot) tudna róla
2009. febr. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/87 A kérdező kommentje:
" Elüldözte a nejét "??? Hát nem üldözte el. A tesóm nem tudott annyit dolgozni, hogy elég legyen a pénz. Most is úgy ment el a csaj, hogy a testvérem 1400Ft-al maradt itthon, meg a hitelekkel. Igaz keveset írtam. Egyszer félrelépett a csaj a 3. gyerek után, de a tesóm elnézte neki. Lehet itt szúrhatott el valamit nagyon. Az öcsém mindig a családot tartotta szem előtt. Az ismerőseink mind hitetlenkedve néznek, hogy mi történhetett, mert az öcsém soha nem lépett félre, még csak rá sem nézett más nőre.
2009. febr. 7. 17:59
 7/87 anonim ***** válasza:
84%

17:58 én se tudom öcsém minden dolgát, mert nem oszt meg velem mindent, pedig még egy fedél alatt élünk


Mutassa, hogy jó apa: aha, apám ennek "díszpéldánya", minden kívülálló előtt mutatja, de valójában egy kegyetlen zsarnok...

2009. febr. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/87 A kérdező kommentje:
Az öcsém 35 a felesége 31. 15 év alatt hozták össze a 4 gyereket. Hozzáteszem, mind a négyet a csaj erőltette. Az öcsém beleegyezett, mert szerette. A gyerekek most is az elsők neki.
2009. febr. 7. 18:02
 9/87 anonim ***** válasza:
92%
Még a csaj lépett félre? 3 gyerek után? Az öcsédnek azt ajánlom ne hagyja annyiban a dolgot, és most mutassa meg hogy tényleg a család a legfontosabb számára. Tudja bizonyítani, hogy megcsalta?
2009. febr. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/87 anonim ***** válasza:
97%

Kérdező, szerintem a tesód meg fogja tudni oldani, és nem ő a lényeg, meg nem a kedves neje, hanem a gyerekek. Én mindenképpen a gyerekeket tartanám szem előtt, mivel szülőként ők kell, hogy legyenek az elsők. Az én szüleim ezt nem tették meg (anyu azért, mert gyenge, és régen gyógyszert is szedett, apám meg azért, mert egy önző mocsok).


Mondd meg a tesódnak, hogy a gyerekeket figyelje, ne csak mások előtt legyen jó apa, mutiba, hanem a gyerekeknek se kelljen soha semmiért panaszkodniuk rá senkinek. A feleségével ne foglalkozzon, ha nem működött a házasság, nem fog ezután se, és jobb külön, a gyerekeknek nagyobb nyugalom így, mint feszültségben felnőni, ha bármely szülő boldogtalan (én tudom, így nőttem fel). A láthatást kérje, és amíg a gyerekekkel van, foglalkozzon velük rendesen, apaként, legyen jó apa, ne a kívülállók szemében, hanem a gyerekek szemében, és akkor nem lesz baj. Legyen boldog a felesége is, meg ő is, meg a gyerekek is.

2009. febr. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!