Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Férjem nem szólt róla hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem nem szólt róla hogy megkapta az idézést az első válóperes tárgyalásra. Szerintetek mit forgathat a fejében? Lehet hogy emögött hátsó szándék áll?

Figyelt kérdés
Beadtam a válópert, férjemet meglepetésszerűen érte a postai értesítés az idézésről, bár ezt azért nagyon sok veszekedés előzte meg, azt mondta ne csak mondogassam hanem akkor adjam be ha ez nekem így nem jó.
2011. febr. 14. 14:37
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Hátsó szándék????ez milyen játszma már?hisz te hogy adtad be a válókeresetet, te aztán nagyon egyenes voltál...
2011. febr. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
33%
Lehet, hogy megjátssza, hogy nem kapta meg, és mikor nem figyelsz hátulról elvágja a torkod.
2011. febr. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
Ezek szerint tudomásul vette, hogy valóban elválsz tőle, innentől nem kell beszámolnia a dolgairól.
2011. febr. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%

Ta adtad be, tehát tudta, hogy te is tudod.

El akarsz válni tőle, tehát nem tartod már partnernek, úgyhogy jogosan gondolja, hogy akkor ő sem tartozik neked semmiről beszámolnivalóval innentől kezdve.


Egyébként pedig te adtad be sunyi módon, és még te tételezel fel róla hátsó szándékot? Nem visszás ez egy kicsit?

Úgyhogy ezek után szerintem örül neki.

2011. febr. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

1. Te beadtad a válópert, ezen semmit sem változtat, hogy szólt-e neked arról, hogy kapott róla papirt.

2. Ettöl kezdve a válóper folyamatban van, ha TE mindegyik (általában 2) tárgyalásra elmégy, akkor kimondják a válást, akkor is, ha férjed egyáltalán nem jelenik meg egyiken sem.

3. Nem tudom, milyen hátsó szándék lehetne mögötte, mert arról kezdve, hogy TE elinditottad a pert, neki nem sol befolyása lehet erre nézve.

2011. febr. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Allegra67 válasza:
Mert Te szóltál Neki , hogy elindítod a válást? És mégis mit kellett volna mondania amikor kézhez kapta az idézést? Rimánkodnia, hogy ne hagyd el?! Ugyan ....Döntöttél, Ő tudomásul vette. Ennyi.
2011. febr. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem légy résen, lehet, hogy elment egy ügyvédhez, miután megkapta az idézést. Semmi olyat ne tegyél, amit felhasználhat ellened. Azokkal meg ne foglalkozz, akik ki vannak akadva, hogy a drága csak így értesült a perről, biztos volt oka, hogy nem szépen megbeszélve történtek a dolgok. Sajnos nekem is így kellett elválnom,én is kaptam, hogy miért nem mész az ügyvédedhez? stb. El tudom képzelni,milyen nehéz helyzetben lehetsz, hogy erre kényszerültél.
2011. febr. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!