Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válás után a barátoknak hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás után a barátoknak hogy "kell" viselkedni, pártatlanság vagy valaki mellett?

Figyelt kérdés
A férjemmel rengeteget feszekedtünk az utolsó időkben, sok balhét a barátnőimnek is elsírtam. Néha nagyon megalázott, amit akkor úgy láttam megértenek, de mivel nem volt még ilyenbe részük nem tudnak igazán hova tenni(bevallom előtte én se értettem volna). Aztán megvolt a döntés, kihírdetődött a baráti körben, vállunk. Én tökre azt hittem lesznek majd a barátnőim, akik mellettem állnak, sírhatok majd alkalom adtán valakinek. Szinte a legjobb barátnőm elkezdte hívogatni a férjemet, kérdezgette h hogy van, pátyolgatni kezdte, szegény egyedül van. Kétnaponta telefonálnak, babát vár és a férjem számomra megdöbbentő módon érdeklődik folyton az állapotáról (amikor én voltam terhes le se szarta). Nincs köztük semmi ez biztos. Egyszerűen csak a barátnőm megpróbál pártatlan maradni, a férjem meg állítólag szeret és ilyen indokkal folyamatosan információt húz ki a barátnőmből (hol voltunk...stb).Régen a férjem egy nagyseggű, okoskodó pics@nak tartotta, de most úgy tűnik megváltozott a kapcsolatuk. Én már nem mondok semmit magamról, jól vagyok és pont. Lehet pártatlannak maradni barátként, kell?
2011. márc. 11. 14:16
 1/3 anonim ***** válasza:
az a korrekt ha a barátok pártatlanok maradnak. persze általában úgyis valamelyik oldalra húznak, de ez igazságtalanságnak tartom a meg nem értett fél felé. azt hiszem az a volt házaspár dolga, nem kell belefolyni a barátoknak. maximum olyan szinten, hogy meghallgatják mindkét felet.
2011. márc. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 kisnita ***** válasza:

Hát szerintem nem szép amit a barátnőd művel. Ez nem vall igaz barátságra! Egyrészt ő a TE barátnőd, mikor együtt voltatok a férjeddel akkor vele nem voltak barátok, azt írod a férjed nem is csípte őt egy nagy seggű pis.ának tartotta. Akkor most mi ez a nagy barátság? :O

Ha velem így viselkedne az állítólagos barátnőm akkor nem tartanám a barátnőmnek!

Szerintem se mondj neki sokat magadról. Ha már így egymásra találtak a pároddal akkor csak had legyenek jóban. Kíváncsi lennék egyébként a barátnőd férje (vagy akitől a babát várja) mit szól ehhez a hirtelen jött "barátsághoz".

2011. márc. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem igazán lehet és ezért nem is kell pártatlannak maradni. Aki megpróbál középen maradni, az a tapasztalataim szerint felőrlődik. Ha egy pár elvált, akkor a közös barátok nehéz helyzetbe kerülnek, dönteniük kell, ha nem akarnak rosszat maguknak. Nálunk is így volt. Igen, lehet belőle sértődés, meglepetések is. Nálunk volt olyan, akiket én magamban egyértelműen a párom baráti köréhez soroltam, miután viszont szétmentünk kiderült, hogy inkább hozzám húznak. (Nem szex és nem is vigasz alapon, hanem egyszerűen nekik sem tetszett az, ahogyan a párom megváltozott.)
2011. márc. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!