Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mivel lehet megakadályozni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lehet megakadályozni, hogy volt férjem elvigye a gyerekekt?

Figyelt kérdés
A 3 éves fiam összevan zavarodva és kifordult magából mióta elment. Nem akarom hogy az új kapcsolatával lássa az apját, összezavarná.
2008. febr. 6. 14:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha a láthatásról bírósági ítélet vagy jóváhagyott egyezség van akkor még neked lesz belőle bajod, ha nem engeded. Esetleg meg kellene beszélni a volt férjjel a láthatás részleteit.
2008. febr. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Így van. Egyelőre egyedül jöjjön láthatásra. És közben lassan készítse fel a gyereket, hogy neki másik asszonykája van. Mert ugye ha ott jön a közös gyerek, akkor ne egyszerre érje a sokk.
2008. febr. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
20%
Semmi baja nem lesz a gyereknek ha másik nővel látja az apját!A gyereknek az apjára van szüksége,akár másik nő van az oldalán akár nincs.Ha segíteni akarsz a kisfiadnak,akkor segíts elfogadtatni ezt a helyzetet,amibe belesodortátok!Csak rontasz a helyzeten ha akadályozni akarod kettejük találkozását.Ő a kisfiú apja,és ha csak az a bűne,hogy elhagyott,azért ne a kisfiadat büntesd.Később ez csúnyán visszaüthet.Szeresd nagyon és soha ne szidd előtte az apját!
2008. febr. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
26%

Az előttem szólónak TELJESEN IGAZA van!!!!!!!!!!!!!!!!!

Én ugyanebben a cipőben jártam 8 éve, amikor a férjemet megismertem, fia 2,5 éves volt. Úgy bántam vele mintha a sajátom lenne és nagyon jól érezte magát a láthatásokon. Aztán pár hónapra rá az anyuka azt állította, hogy amikor hazavisszük, össze van zavarodva és magába fordul a gyermek. Persze mindez azért volt, mert az anyuka sokszor bántotta lelkileg és sajnos néha testileg is. Szidta előtte az apát és persze engem. Meg akarta tiltani azt is a gyermeknek hogy nekem puszit adjon vagy egyáltalán hozzámszóljon. Akkor beszélgettünk a kisfiúval, hogy úgy viselkedjen, ahogy neki jól esik. Azonnal (180 fokos fordulattal) ugyanúgy viselkedett mint előtte. Az anyukát persze ez nagyon zavarta és mindent el akart követni, hogy megakadályozza a láthatásokat és elidegenítse tőlünk a gyermeket. Meg is látszott az eredménye. Teljesen magába fordult és gondok voltak az óvodai foglalkozásokon is. Nem mutatott érdeklődést a dolgok iránt és így a fejlődését is akadályozta. Te is ezt szeretnéd??? Inkább próbálj meg beszélni vele és készítsd fel az élet ilyen irányú változásaira, hogy attól hogy két ember kapcsolata megromlik, attól még a gyermek közös és segíteni kell a fejlődését, nem pedig hátráltatni. Annak a szülőnek illene beszélni a gyermekkel, aki neveli. Mert hát kire számítson elsősorban. Ha akadályozod a láthatást azzal zavarnád össze a legjobban. Remélem jól döntesz és szereted majd azt a pici fiút. Megérdemelné

2008. febr. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!