Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Úgy is elválasztanak, ha az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy is elválasztanak, ha az egyik fél nem akar válni?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 5. 08:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Senki nem kényszeríthető egy házasságra amit nem akar.
2011. ápr. 5. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
23%
Igen, ha fél évig az egyik külön él és bizonyítani is tudja.
2011. ápr. 5. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Simán! Mindent írj le a beadványban, hogy rövidebb legyen a válás,legkésőbb 3. tárgyaláson kimondják a válást, még ha alperes 1-szer sincs jelen akkor is.
2011. ápr. 5. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell külön élni.
2011. ápr. 5. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Már igen sokszor volt ilyen kérdés.


1. Ha TE akarsz válni, akkor bemégy az ingyenes birósági panasznapra, ott segitenek megirni és beadni a válókeresetet.

2. Ha megkapod, hogy mikor lesz a tárgyalás, akkor el kell menned rá. Ha TE ott vagy, akkor az eljárás megy tovább, akkor is, ha a másik fél meg sem jelenik.

3. Ha ezután kitüznek egy második idöpontot, akkor is NEKED el kell menned (ha nem, akkor megszünik a válóper), és ha a másik megint nincs ott, akkor kimondják a válást.

4. Ha a másik fél is eljár a tárgyalásokra, akkor vagy azonnal, vagy pár alkalom után választanak el benneteket.

2011. ápr. 5. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%
Igen,csak nem az elso targyalason.Nekem a bekito targyalas utan kimondtak a valast,mert mindketten elakartunk valni.
2011. ápr. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha az egyik fél nem akar válni akkor a 3. tárgyaláson kimondják a válást!

Tapasztalat!

2011. ápr. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mindenképpen elválasztanak!
2011. ápr. 5. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Én most váltam januárban el.

Októberben azt mondtam, hogy nem akarok így nyerhető egy kis idő...,de ha rossz a viszony inkább ne húzzátok, én reménykedtem a békülésben, de nem sikerült.

Így decemberben volt egy tárgyalás a vagyonmegosztásról és a gyerekek elhelyezéséről, meg a láthatásról , és január végén kimondták a válást.

Annak ellenére is, hogy én nem akartam.

2011. ápr. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell külön élni egy percet sem.

Ha az egyik fél beadja a válópert akkor azonnal indul a válási procedúra a másik féltől függetlenül. Ha a másik fél nem akar válni az ált. +1 tárgyalást jelent, de ennyi.

2011. ápr. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!