Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Engednétek ezt az ex férjetekn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engednétek ezt az ex férjeteknek? Nem akarom túl lihegni a dolgot, de ez kezd egyre zavaróbb lenni.

Figyelt kérdés

Szüleim elváltak,anyuval maradtunk 4-en. A láthatás 2 hetente van,és így egész hétvégére elszokta a tesóimat vinni (én nem vagyok a gyereke). Nevelőmnek van egy barátnője,egy lakásban laknak. Oda viszi a gyerekeket rendszeresen aludni. Ezzel nem is lenne gond,bár én már az elején nem díjaztam h egy vadidegen csajhoz viszi fel a gyerekeket. Kezdetben a barátnő "szivinek" hívta a tesóimat,de az egyik tesóm leállította őt. Voltak még kisebb beszólások,anyut kibeszélték ketten majdnem a gyerekek előtt stb. Végül kibékültek anyuék (a válóperen).

Ma volt a láthatás,és mondta a nagyobbik tesóm h a csajnak az anyja találkozott a gyerekekkel és mondta h majd menjenek hozzá a gyerekek fel a lakására meg ment a szokásos dicsérő szöveg a részéről,meg az ölelgetések. Ezen teljesen kiakadtam. Egy idegen csaj anyjának a lakására? És a legjobb h az anyám is mondja h miért ne. Nekem ez furi!


Régen nekem is elváltak szüleim,és apám láthatáskor felvitt 3 különböző csaj lakására...aki éppen volt neki csaj! Anyu akkoriban mindig kiakadt,hogy ne más vegye át az anya szerepét.


Szerintetek csak én lihegem túl? Vagy jogos a kiakadásom?


2011. ápr. 24. 20:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

A dolog lényege, hogy te vagy az akinek ebbe nincs beleszólása.

Ha majd édesanyádnak lesz pasija (mert remélhetőleg lesz) akkor az ne menjen fel hozzátok, mert ti ott vagytok? Felnőtt emberek, élniük kell tovább az életüket. Ehhez pedig hozzátartozik az új társ családja is. Miért ne mehetnének fel a testvéreid az új "rokonokhoz"?

2011. ápr. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Sztem nem jogos a kiakadásod. Ugyanis a nevelőapádnak is joga van új életet kezdeni, és új feleséget keresnie magának. Aki természetesen az anyai szerepet nem veszi át, de attól még a tesóid apjának a felesége lesz, és ott is lesz egy "nagymama". Bár már a válás és az egész szitu nem tekinthető normálisnak (az én értékrendem szerint), de ha neked lehetett egy nevelőapád, aki átvette az édesapád szerepét az édesanyád mellett, akkor miért ne lehetne fordítva is megvalósítani?
2011. ápr. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én egy 4 gyerekes férfinek vagyok a párja akinek a legnagyobb fia már 23 éves és a kicsi 7, 4, 3, évesek egy hónapos volt a legkisebb mikor összejöttünk mivel a felesége már szülés előtt lelépett.A gyerekeket itt hagyta nekünk és nekem át "kellett" vennem az anya szerepet a nagy fiú csak örül, hogy van aki szereti őket nem kiakad, hogy egy idegen nő ott van velük. Imádom az egész családot és ha az anyuka úgy döntene el viszi néha a gyerekeket szerintem senkit sem zavarna az a másik férfi! Csak ép az anyukát csak a másik férfi érdekli nem a gyerekek. Szóval inkább örülj neki, hogy akarja látni tesóid. Egy pszichológus ismerősöm mondta egyszer, hogy egy gyereknek az a legjobb, ha minnél többen szeretik! szóval az apródok tuti örülnek, hogy nem csak az édes szüleik hanem mások is szeretgetik őket!
2011. ápr. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem értem ezen mi olyan fura, apámnak van új felesége, mi is felmentünk régebben az ő anyjának a lakására, volt hogy ott is maradtunk pár órát amíg apáméknak dolga volt...
2011. ápr. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

"de ha neked lehetett egy nevelőapád"


Nincs neki, ezért nem tudja átérezni. Egyébként szerintem is csak te liheged túl. Egy gyereket komolyan csak az anyja meg az apja szerethet? Ennyi erővel féltestvéreid sem szerethetnek téged.

2011. ápr. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
De volt neki nevelőapja, ez a pasi, akiről beszél. Csak már ő is elhúzott.
2011. ápr. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem értem mi a gond. az apjuk új családja. Miértz ne mehetnének?
2011. ápr. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Sokan nem értik miről beszélek.

A nevelőm csak érdekből van együtt a csajjal(több embertől tudom),de anyu nem hiszi el. A nevelőm olyan ember h anyut is többször megcsalta,egy hónap alatt akár 2 nővel ha neki úgy volt kedve. Most van neki ez a csaj,de mellette nézeget a neten csajokat,meg találkozik is velük. Ezt onnan tudom,h mikor itt lakott még nálunk (pedig már elváltak) az én gépemet használta és láttam az előzményekből miket irogatott.


Ők nem lesznek az új rokonok,nagyon jól tudom. Attól féltem a tesóimat,h újabb csalódás éri őket(mint engem régen,említettem is h több csajhoz felvitt az apám láthatáskor,ők dédelgettek és anyunak ez rosszul esett!). Tudom,h 1 hónap múlva már más csaj lesz élete értelme:) Most a csajt kihasználja,vesznek kocsit,mehet a csaj az anyjához lakni. Ismerem a nevelőmet,13 évet éltem le mellette!

2011. ápr. 24. 22:38
 9/11 A kérdező kommentje:
Amúgy ez a nincs beleszólásom dolog hülyeség,mert igen is van. Főleg h a csaj nem csak anyut,hanem engem is csúnyán kibeszélt a testvéreim előtt. Volt h éreztem egy kis ellenem irányítást is,jelzőt aggatott rám úgy,h nem is ismer! Volt olyan h ünnepkor (az anyjával) csak hármuknak küldtek ajándékot,vagy csak egy tábla csokit. Nevelőm anyja is szemétkedett,fattyúnak nevezett,azt hangoztatta h csak ők hárman testvérek,én nem tartozom közéjük+az ajándékokat is úgy intézte h én ne kapjak. Ezt kapom 13 éve folyamatosan+most a csajtól meg a nevelőmtől is. Annak ellenére h ellenem lettek irányítva a testvéreim,szeretem őket,ők is engem,viszont azt nem szeretném hagyni h összezavarják őket.
2011. ápr. 24. 22:46
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem mi értjük, csak nemazt mondjuk amit te hallani akarsz.
2011. ápr. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!