Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan lehet elfelejteni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet elfelejteni egy sokévig tartó szerelmet?

Figyelt kérdés

7évig voltunk együtt,ebböl 2év házasság után,most vállás alatt állunk.Most adtuk be!Neki már van barátnője!

1,5éve élünk külön,egyedül nevelem a kiskoru gyermekünket!

Én akkárhogy probálok,nem tudok uj kapcsolatot kezdeni,mert még meg van a szeretett a férjem iránt.

Pedig mindent megtettem!!A szeretet nem mulik el,sőt még jobban,és jobban szeretem!

Én nem is akarom a vállást!Ő viszont igen.

Nagyon nehéz ez nekem!

Mit tegyek,hogy ez ne így legyen?

Ti mit csinálnátok az én helyemben?


2009. márc. 13. 15:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Belenyugvást, új kapcsolatot.
2009. márc. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%
El kell fogadnod ,mer Ő már megtalálta a társát .. Sajnos fel kel építened újból az életedet .. Ami nem lesz olyan könnyű. Remélem a családod ,barátaid segítségedre lesznek .
2009. márc. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%

Ha a párod már igy döntött, akkor nincs mit tenni.

Próbálj túllépni ezen, ne zárkozz el egy új kapcsolat elől.Legyél nyitott,hidd el valaki rád vár és jobban értékelni fog téged, mint ő.

Fel a fejjel!Tudom könnyű mondani,de most próbálj a gyermekedre koncentrálni , szervezzetek programokat!

2009. márc. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%

Nagyon sajnálom, hogy így alakult. Azonban fel a fejjel, biztosan egy nagyon csinos anyuka vagy, aki után kapkodni fognak a férfiak! Sajnos, a volt kedvesed így döntött és ezt nem lehet megmásítani. Erőszakkal pedig nem lehet szerelmet kicsikarni, gondolom, ezt tudod. Minden erőddel a gyermeketekre koncentrálj, hogy ne legyen számára olyan nagy törés ez a válás. És persze idővel, bár ez most még kissé hihetetlen, jön egy új szerelem, aki a gyermekeddel együtt el fog fogadni téged.

Mivel a volt párodnak már van új barátnője, a legjobb amit tehetsz, hogy felnőtt módjára, érett nőként kezeled a helyzetet. Értem ezalatt azt, hogy nem neveled a volt párod és az új kedves ellen a gyermeket, engeded, hogy jó kapcsolatot alakítsanak ki és nem ellenséget látsz az "Újban". Bár nem tudom, hogy ő tehet-e a válásért, de a gyermek érdekében meg kéne barátkozni a hölggyel, ha van rá mód.

És mindenképpen sok sikert, erőt és boldogságot kívánok Neked a jövőre nézve! Fel a fejjel! :)

2009. márc. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%
Foglald el magadat amennyire csak tudod. Mindig csinalj valami hasznosat, hogy kevesebbet tudjal az exre gondolni. Ne hanyagold el a kulsodet, nagyon fontos, hogy legyen onbizalmad. Probalj minel kevesebbet egyedul lenni, mert akkor mindig csak szomorkodsz, es ra gondolsz. Legyel baratnoiddel, csaladoddal minel tobbet, es jon a jo ido ne kuksizzatok otthon, menjetek minel tobbet a szabadba a kicsiddel. Tudom, hogy enyhe vigasz, de gondolj arra, hogy rengeteg no el egyedul, es titkon szerelmesen, ugy mint te is. Probald megtalalni az igazi parodat, aki a kicsivel egyutt szeretni fog:)))
2009. márc. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%
Én is pont ebben a cipőben járok. 14 évi házasság után a férjem úgy döntött, hogy el akar válni. Nálunk 3 gyermek van, a legkisebb még csak 2 hetes. Nagyon nehéz mindjájunknak. Nagyon fáj, hiszen még mindig szeretem a férjemet. Nehezen találom meg az útat, hogy könnyebb legyen elviselni az elviselhetetlent. Most minden erőmmel a kislányra koncentrálok, még olyan picike. Nagyon sokat vagyok egyedül, azaz kettesben a picivel, így sajnos nagyon sokat tudok gondolkozni, ami nem jó. Kimozdulni meg nagyon nehezen tudok vele. Teljesen át tudom élni a helyzetedet. Nagyon sok erőt kívánok Neked!
2009. márc. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

hát kedves utolsó válaszoló és kedves kérdezo nagyon egyuttérzek veletek és nagyon sajnálom ami veletek tortént.ez a mai világ szornyu! ezek a férfiak cak jonnek-mennek még három gyerektol is és képesek otthagyni egy pici gyereket is! hát igen nekik konnyu.egyet fordulnak és kész.de mit tegyen egy no egy pici gyerekkel? vágjon jó pofát hozzá, hogy az exének már más párja van és a gyerekét is engedje egy idegen nohoz látogatóba? hát szornyu ! létezik még egyáltalán "család"? vagy csak szex és ha már megúnta az egyik a másikat , akkor újabb és újabb kell? a gyerekekre senki nem gondol? aztán néha háromfajta gyereket "nevelnek" nem nagy sikerrel.

annyi tanácsot tudnák nektek adni, hogy ilyen férfi után nem érdemes bánkódani és próbáljatok emelt fovel ebbol a helyzetbol felállni, ilyen ember nem érdemli /és nem is érdemelte meg a szerelmeteket

2009. márc. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Az elottem levo leirta szo szerint amit en is gondolok!

Fel a fejjel anyukak! :D

2009. márc. 14. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Van egy jó hirem!Társkeresőzők,és tegnap megismertem egy nagyon aranyos férfit!Teljesen egyformán gondolkozunk,és már a szerelem szikrája is megvan mindketőnknek!Nagyyon kedves,figyelmes,komoly férfi,és ráadásul imádja a gyerekeket!Ő is sokat csalodot,sokat megcsalták a nők,és kihasználták!Én meg hűséges tipus vagyok!Én nagyon örülök neki!!!Hihetetlen,eddig azt hittem ilyen pasi csak gondolatban van.
2009. márc. 14. 08:43
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Örömmel olvasom, hogy már nem vagy letört, ső ismerkedsz is!

Ami az előző szerelmedet illeti, ne felejtsd el!

Ő már végleg az életed része, gyermekeid apja, a szíved egy darabját régen neki adtad...ne felejts, hanem alakítsd át emlékké! Ami szép volt, őrizd meg, ami rossz, dobd el, ami pedig megmaradt, zárd egy képzeletbeli dobozba és rejtsd el a lelked legmélyére, ahol nincs szem előtt, nincs útban, élheted tőle az életed!

És legyél nagyon-nagyon boldog!!!!:)

2009. márc. 15. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!