Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Miért váltál el? Nem bántad meg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért váltál el? Nem bántad meg?

Figyelt kérdés
2011. jún. 10. 18:28
 1/10 anonim ***** válasza:
29%
Nem váltam el. Nem bántam meg.
2011. jún. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én elváltam,2005.ben.Nagyon rossz volt,bele betegedtem,de muszáj volt,a legjobb barátnőm elszerette a férjemet.Jelzem még én voltam a szemét,mert beadtam a válópert.Azóta viszont megtaláltam újra a párom,van egy gyönyörü 1 éves kislányom,és egy szerető férjem.
2011. jún. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Ildegonda ***** válasza:
100%
Elváltam. Nem bántam meg. Előbb kellett volna, mikor először megfordult komolyan a fejemben. Vártam 4! évet. Elveszett idő:((
2011. jún. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%

"Kihűlt" a kapcsolatunk.

Közel 20 (!!) év házasság után.

Megbeszéltük,hogy külön jobb lesz.

Az lett - Mindkettőnknek és ez már 7 éve így van.

Nem bánta meg Egyikünk sem.

Én 5. éve élem az "új életem" valakivel akivel BOLDOG vagyok és az érzés kölcsönös.

Egy önzetlen,jó tanács :

Az a párkapcsolat ahol a VÁLÁS akár csak gondolati szinten is előkerül - halálra van ítélve. Ne raboljátok Egymás idejét a rosszat még rosszabbá érlelve.

Engedd el és kérj szabad utat.

A Te életed - a Te döntésed.

S csak Rajtad múlik,hogy évek múlva visszagondolva is úgy érezd,helyes lépés volt.

Ami nem megy azt kár erőltetni pár nosztalgikus szép emlék okán.

Szerintem.

47F

2011. jún. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
70%

Idegösszeomlást kaptam.

Végiggondoltam tudok e változtatni a dolgokon, és mik okozták, hogy idáig jutottunk.

Mást vártunk egymástól.

A válást egyikünk sem bánta meg.

Mindketten megtaláltuk utána a saját utunkat. :)

3 éve váltam.

2011. jún. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%
10 éve váltam el és megbántam. Egy 5 éves "kalandért" eldobtam magamtól a családom, szerető feleségem és fiam. Nem szabad engedni a testi kísértésnek, de ha mégis megtörténik, jobb, ha nem derül ki!
2011. jún. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
20%
nem váltam el
2011. jún. 17. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%
Szia! Én elváltam és nem bántam meg egy pillanatra sem.De azért át kell gondolni,hogy miért válsz el.Van-e esély a kapcsolat megmentésére vagy nincs.Ha úgy látod,hogy nincs ,akkor nem is kérdés a válás.
2011. jún. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Még nem váltam el, pedig január óta rajta vagyok!! Hamarabb kellett volna lépjek, nem kellett volna rajta sokat üljek!! Tegnap volt 3. tárgyallás, de még mindig nem választottak el. Már nagyon túl szeretnék lenni rajta.

Az új kapcsolatom nagyon jó, mellette boldog vagyok , nőnek érzem magam, még jobb anyának stb.... de hát mindig valaki aki megkeseríti az életem!!!

De ha egyszer elválok, soha nem fogom megbánni :):)

2011. jún. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 R Katalin válasza:
Épp válófélben vagyok. Második tárgyalás lesz 2 nap múlva. Sokáig vártam 7 éve elromlott...kár volt húzni...és nem enged egykönnyen..pereskedik..
2011. jún. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!