Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Közös szülői felügyelet estén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közös szülői felügyelet estén megtilthatom-e a volt páromnak, hogy külföldre menjen a gyermekkel? Félek, hogy beváltja ígéretét és eltűnnek a világban.

Figyelt kérdés
A gyermek útlevelét már bevonattam,mivel nem adta át nekem,viszont személyi igazolvánnyal az unióból el tud tűnni.A személyit is hamis nyilatkozattal csináltatta meg,az pedig nála van. Válóperünk folyamatban van,ideiglenes intézkedésként egyforma hosszú időt tölthetünk a gyermekkel,amit természetesen nem tart be.
2011. jún. 24. 20:25
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
A beleegyezésed nélkül nem viheti el a kiskorú gyermekedet az országból!!!!
2011. jún. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
49%

MIT nem adott át? Az ÚTLEVELET? És ezért BEVONATTAD?

Mi ez a halandzsa, bocs?

2011. jún. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%
Szép. Simán kikocsikázik vele bárhol, unióban nem néz senki semmit, határ sincs ilyen tekintetben. Hogy lehet, h idáig süllyed egy kapcsolat, ezt sosem értem...
2011. jún. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
55%

Én csak értetlenül visszakérdezek:

Milyen alapon tartasz Te jogot a gyermek útlevelére?

Ha nálad van, akkor a másik mondhatja, hogy ez nem jó, mert Te is eltűnhetsz a gyerekkel együtt.

Külső, pártatlan szemlélő számára, semmi különbség nincs.

2011. jún. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A mai világban, amikor ennivalóra alig van pénz, és sehol se jobb-hova tűnne el, ki és miért? Kisbabával.No comment.
2011. jún. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sajnos segíteni nem tudok, de teljesen megértelek. Én a helyedben bemennék a bírósági panasznapra, elmondanám ezeket, ott csak tudnak valami tanácsot adni. Már maga az, hogy aláhamisította a nevedet a személyi igazolványnál, okirat hamisítás. Csak mondanak ott valami okosat, szorítok neked, borzasztó lehet ilyen helyzetben élni.
2011. jún. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!