Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A férfiaknak van büntudatuk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak van büntudatuk?

Figyelt kérdés
2011. júl. 4. 21:20
1 2 3 4 5 6
 21/58 anonim ***** válasza:
100%

Néha előfordul.

De sosem olyan dolgok miatt, ami miatt a környezetem szerint kellene hogy legyen. :D

2011. júl. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/58 anonim ***** válasza:
67%
Persze mert a nők olyan angyalok,férle kefélnek,bedobják a babájukat a kútba,persze ha férfi tesz rosszat akkor mocskoljuk ugye,ha nő akkor meg hát szegényke,összesajnáljuk...Szánalmas.Mellesleg nő vagyok de kiver a viz,hogy a nőket csak mert nők ,sajnálgatják.
2011. júl. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/58 anonim ***** válasza:
89%
mesélj cica, ki bántott? :D
2011. júl. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/58 anonim ***** válasza:
80%

Amennyiben komolyan gondoltad a kérdésed, bátran kijeletem, hogy durván feminista, sőt nősoviniszta ember lehetsz.:D

De hogy a kérdésre is reagáljak; nem a nem függvénye a dolog.

21:52 voltam, akit "beoltottál".

2011. júl. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/58 anonim ***** válasza:
100%
Amikor ilyen butaságok jutnak eszedbe, akkor mindig gondolj férfi felmenőidre, tesóidra, majdani leszármazottaidra. A másik 81%-os vagyok, 24f
2011. júl. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/58 A kérdező kommentje:
most nagyot tévedtek,hogy igy itélkeztek,ugyanis egyáltalán nem vagyok férfi gyülölő és senki nem bántott.Kérdeztem egy egyszerü kérdést.A válaszolók többsége van-nincs válaszokat adott amiket vártam.De ti!,rögtön hurrogtok és olyan embert kritizáltok akit nem is ismertek!Először nézz tükörbe és aztán szolj meg mást egy kérdés miatt!Remek emberek lehettek!
2011. júl. 4. 22:12
 27/58 anonim ***** válasza:
88%

Már ne haragudj, de "van/nincs" kérdésre "van/nincs" választ lehet adni. :D

Amúgy olyan butaságot kérdeztél, hogy ne csodálkozz, hogy sokféle választ kapsz, köztük szélsőségeseket és ironikusakat is.

2011. júl. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/58 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem a különbségben van a lényeg. Más miatt van bűntudata egy férfinak, és megint más dolgokért a nőnek.
2011. júl. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/58 anonim ***** válasza:
85%
Miért, te mire gondolnál, ha valaki megkérdezné pl. hogy "A nők szoktak gondolkozni?" (hasra ütöttem)?
2011. júl. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/58 anonim ***** válasza:
13%

Hékás te 22.03, a 21.52 én voltam, akit beoltott, nem te!:)

A kérdezőnek, abban igaza van, hogy egy egyszerű kérdést tett fel.

Ghihi!

2011. júl. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!