Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Én beadhatom a válókeresetet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én beadhatom a válókeresetet?

Figyelt kérdés

Törölték a kérdésemet valakik! De miért? Az eredeti az volt, hogy "Hogyan válhat el két ember, ha egyik sem akar?"

3 éve vagyok egy nős férfi mellett, aki nem lépi meg a válást, ezért úgy döntöttem én adom be a válópert! Lehetséges ez? Ilyen létezik? Nyomós indokkal?


2011. júl. 26. 19:12
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/252 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt egyértelmű válasz, hogy mindenki kiröhögött?

Se a férj, se a feleség nem akar válni, így majd a férj szeretője beadja a válókeresetet...

Muhahhhaaaa

2011. júl. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/252 A kérdező kommentje:
Nyomós az okom!!! Áldott állapotban vagyok a férfitől, és így, hogy fog történni minden? Szeretném, hogy mire a gyerek megszületik már én legyek a felesége! Oda meg fizessen gyerektartást és kész!
2011. júl. 26. 19:15
 3/252 anonim ***** válasza:
98%
Remélem ez a kérdés nem komoly. Gondolkoztál volna, mielőtt felcsináltatod magad egy nős férfival.
2011. júl. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/252 A kérdező kommentje:
Nem felcsináltattam magam!!! Ő is akarta! Pontosabban mindketten! Megígérte, hogy elhagyja a nőt, csak annyit melózik, hogy sose jut el a bíróságig! Arra gondoltam elintézem helyette, mert úgy is van időm, nem dolgozom.
2011. júl. 26. 19:18
 5/252 anonim ***** válasza:
100%
Azért törölték kedves kérdező, mert azt hitték ez egy kitalált kérdés. Tényleg úgy tűnik, de nem sajnos Magyarországon vannak olyan emberek, akik ezeket a kérdéseket komolyan gondolják.
2011. júl. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/252 anonim ***** válasza:
100%
De kis butus vagy. Egy házas férfi nem fog csak azért elválni, mert bekaptad a legyet. Majd fizet neked gyerektartást. A válópert pedig csakis a házasok indíthatják meg. Bár elképzelem, milyen jó napot okoznál az iktatóknak: szerintem sírva röhögnék a beadványodat végig.
2011. júl. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/252 anonim ***** válasza:
100%

"Megígérte, hogy elhagyja a nőt, csak annyit melózik, hogy sose jut el a bíróságig! "

Jaja, ez teljesen hihető... :D :D :D

2011. júl. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/252 anonim ***** válasza:
100%
Hát édesem, ha ennyi eszed van...legközelebb addig gondolkozz míg szét nem teszed a lábad.
2011. júl. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/252 anonim ***** válasza:
100%

csak a férj vagy a feleség adhatja be!! ha mos be is adnák, akkor sem futna l valószínűleg a válóper, mire te szülni fogsz......

1. jelenleg ítélekezési szünet van

1. beadást követően 1-3 hónapon belül tűzik ki a tárgyalást

3. és ha gyerek(ek) is van(nak) akkor az első tárgyalást követően 3 hónap múlva lesz a kb. a 2. tárgyalás

4. de még akkor sem biztos, hogy elválasztják őket, talán akkor ha indenben meg tudnak egyezni)!!!! (egy ismerősömnek 1 évbe telt(beadástól számítva) míg kimondták a vállást!

amúgy ha eddig nem vált el, akkor eztán sem fog......

2011. júl. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/252 anonim ***** válasza:
100%
Úristen, te nagyon buta vagy!
2011. júl. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!