Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A barátnőm férje szabadságvesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Darkmoon64 kérdése:

A barátnőm férje szabadságvesztését tölti. Lassan két éve vár rá és szereti. Egy hónapja azonban beleszeretett egy másik pasiba is. Mit tegyen?

Figyelt kérdés
2011. aug. 18. 23:48
1 2
 1/19 anonim válasza:
82%
Ez szerintem egyértelmű.Válassza a szabad pasit.A börtönben lévő férfi úgyis visszaeső lesz,és sosem mossa le magáról,hogy börtönviselt.
2011. aug. 18. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
93%
Amennyiben a börtönben csücsülő nem lövi agyon őket, ha kijön, és megtudja (tehát van olyan intelligens, hogy lenyeli a békát, és jó pofát tud vágni a dologhoz), én is az új pasast javasolnám.
2011. aug. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
91%
Ha már nem szereti a másik pasit, akkor nem működhet az a kapcsolat tovább. Mert nem lennének ott. De ha te is belegondolsz, akkor ha a férje helyében lennél, akk kicsit gáz lenne. Neked sem esne jól. Szerintem nem valami megbízható a te barátnőd.
2011. aug. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Ez a másik pasi viszont tíz évvel idősebb nála és nős is. Ezt az előbb kifelejtettem. Bocsi
2011. aug. 18. 23:57
 5/19 anonim ***** válasza:
91%
De van valami oka is, hogy bent van. Szóval, lehet agresszív stb. nem valami jó az ilyen emberekkel összejönni. De, ha sikerül a válás, akkor költözni kell, mert a pasi be fog hülyülni. (ha olyan a természete)
2011. aug. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
42%

Kedves kérdező! Nem gáz az, hogy a pasi idősebb nálad 10 évvel. Az már inkább az, hogy nős.


Ennél már csak az nagyobb gáz, hogy a mostani pasid meg sitten van.


Tényleg hulladékok vagytok mind a 3-an. És remélem, mindegyikőtöket az állam (mi?) tart el! Jól sejtem?

2011. aug. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
38%
Ja, ezt én is bírom.. A barátnőm férje :))) Anonim oldal, miért nem mersz a saját nevedben kérdezni?
2011. aug. 19. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Azért mert tényleg nem rólam van szó, hanem a legjobb barátnőmről.
2011. aug. 19. 00:06
 9/19 anonim ***** válasza:
49%
Te mint "legjobb barátnő" nem rendelkezel józan ítélőképességgel? Mi mondjuk meg neked hogy mit mondj? Aham...
2011. aug. 19. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
9%

A válasz írója 72%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 00:02


jó, hogy te ilyen jól tudsz mindenkiről mindent...


Kérdező! Mikor jön ki a férje a barátnődnek? Mostanában? Ha igen, akkor várja meg, és ha úgy érzi ez nem működhet, akkor szakítson vele...

Akibe most belezúgott, annak van felesége szóval, szerintem nincs sok jövője ennek a kapcsolatnak. Aztán kitudja. Egy kis idő mindent el fog dönteni!

2011. aug. 19. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!