Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit csináljak, hogy a férjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy a férjem ne legyen élet unt?

Figyelt kérdés

10 éve vagyunk együtt és a párom el akar menni,de nem tudja hova,már azt is mondta meg öli magát.

Nem én miattam ,hanem az elkeserítő anyagiak miatt.

Mit csináljak ?Hogyan akadályozzam meg?

Mindketten le vagyunk % olva. Most a pszichiátrián van.:(

Kélerek titeket segítsetek nekem.


2011. aug. 19. 20:39
 1/6 anonim ***** válasza:

valahogy éreztetni kéne vele, hogy szükség van rá az életbe. vagy feladatokat adni amiket élvezne, és lekötnék. nem tudom, nekem ez jutott eszembe.

nincs gyereketek? neki volna a legnagyobb szüksége rá.

2011. aug. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Olyan feladat kellene a ház körül amit végezni is tud...Tudom miröl beszélsz...

A szüleim mind ketten

leszázalékoltak több éve-.....A gyógyszerek nagyon drágák.Betegség betegség hátán és a mütétek is egymást követik. :(A szüleim már lassan az utolsó tartalékokat élik fel..... :( Borzalom,hogy ilyen bekövetkezhet,még mások milliókkal szaladgálnak......

Gyerek nincsen????

2011. aug. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

amikor már úgy érzed nincs tovább, a figyelmedet vedd le végre az élethelyzetedről, és helyette az Életre figyelj, aki Vagy!

[link]

aki keres talál

:)

2011. aug. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Közös gyerekünk nincs.

Köszönöm a válaszokat.Ma kicsit jobb a kedve remélem így marad.

Később meg írom mi van...

Üdv:Teca

2011. aug. 20. 19:00
 5/6 kisspapi válasza:

Célt kell adni neki. Le kell ülni a konyhaasztalhoz és az asztalra tenni mindkét kezetek és elgondolni elbeszélni egymásnak, hogy hol látjátok magatokat 10 év múlva. Tervezzetek megvalósíthatót.

Azután elköltözhettek falura is, olcsóbb az élet, és nyugtatóbb. Meg célt is könnyen találhat magának az ember..

2011. aug. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 kék kolibri válasza:

Valamilyen célt kell találnia. Viszont a pszichiáterek segítenek neki talpra állni, nyilván utána pszichológushoz kell mennie. Ő segít majd kideríteni, hogy a személyiségében milyen eltérés van. A pszichológussal történő beszélgetések után a betegek kifejezetten jókedvűek.

Megértem, hogy kikészül a helyzettől, de legalább néma segítséget kért azzal, hogy "fenyegetőzött". Sok idő kell a gyógyuláshoz, bár ha munkát talál...:) Ami most szinte olyan lehetetlen tűnik, mint a lottónyeremény...

Ha van hobbija, akkor próbáljatok arra áldozni egy kicsit, hogy legyen sikerélménye. Hátha... Sok sikert kívánok neki, neked pedig végtelen türelmet, kitartást.

2011. aug. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!