Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mennyi esélyem van rá, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nytta kérdése:

Mennyi esélyem van rá, hogy komoly kapcsolat alakuljon ki köztünk a válása után?

Figyelt kérdés
4 éve ismerjük egymást a férfival, ő vette el a szüzességemet, és azóta is jó kapcsolatot ápolunk. Ő 3 éve megházasodott, született egy gyönyörű kislánya, viszont júniusban rájöttek, hogy nem működik a házasságuk, és most a válást fontolgatja. A nő már elköltözött tőle. Nem szűnik köztünk a vonzalom és nagyon bensőséges a kapcsolatunk, mindent meg tudunk beszélni. Én anno azt mondtam, hogy mindegy kivel van, csak legyen boldog... de most már azt érzem, hogy ez a pasi kell nekem. Ő még úgy érzi, kusza benne minden, és nem akar ígérgetni nekem, viszont azt mondta, hogy szeretett és szeret is. Szerintetek lesz esély rá, hogy mi ketten komolyan folytassuk? Csak türelmesen kell várnom még mindig? Amíg teljesen lezárja ezt a válásos mizériát?
2011. szept. 4. 15:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Miert nem kerultetek ossze meg akkor, miert mast vett el? SZerintem , lehet, hogy nem is volt eselye, nem is adott eselyt a hazassaganak, mert Te ott voltal a hatterbe.
2011. szept. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mert akkor már jegyese volt, és csak kalandnak indult köztünk... :$
2011. szept. 4. 15:50
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szep! Akkor osszeilletek.
2011. szept. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ha az akkori nőjével megtette azt,hogy megcsalta, veled is meg fogja tenni. ha ezt vállalod, gratulálok hozzá.
2011. szept. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem hinném...velem is lekiismeretfurdalása volt... köztünk valami különleges van... de nem tudom, hogy működhetne-e egy válással és egy gyerekkel a háttérben... mármint az ő részéről.
2011. szept. 4. 16:54
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Aha, mindenki aki felrelep, ugy magyarazza be hogy "koztunk valami kulonleges van". Nevetseges, hogy felnott emberek meg mindig nem tanultak.
2011. szept. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!