Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Szabályos, ha az apuka a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szabályos, ha az apuka a láthatás alatt "leadja " a kicsit ( 3 éves) a szüleinek éjszakára, ő meg elmegy bulizni, ráadásul a kicsi nem szeret a szüleinél lenni. Pedig nincs ellenük nevelve?

Figyelt kérdés
Az apuka nem is egy településen lakik a szüleivel.
2011. szept. 11. 16:35
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
61%
Szabályos. Apának jár a láthatás, ha nem él vele, azért nem büntethető jogilag. Persze egyébként minden jóérzésű embernek megvan a véleménye, ha egy apa a bulizást választja a gyereke helyett.
2011. szept. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
40%
Miért jobb lenne ha elvinné bulizni? Bár apuka is kihagyhatná, ha kéthetente látja. Szerintem, ha a gyerkőcöt nem bántják, nincs gond.
2011. szept. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
49%
A kicsi jó helyen van. Ha ébren van együtt vannak, miért lenne baj, ha az nagyik vigyáznak rá? Gondolom, nem 70 éves az apuka. Egyszer majd kinövi. Ne féltékenykedj!
2011. szept. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Tudom, hogy oda viszi ahová akarja, ehhez nincs közöm, de azért ha a gyerek az éjszakát máshol tölti, nem illene tudnom róla? Nem kellene ezt megbeszélnie velem? Még olyan pici az a gyerek....
2011. szept. 11. 16:44
 5/31 anonim ***** válasza:
66%
Megteheti,hiszen a nagyszülőknek is van joguk az unokájukat látni..Örülj neki,hogy néha oda viszi a nagyszülőkhöz,mert akár ők is mehetnének a bíróságra unoka láthatási jogaikért..
2011. szept. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Ez nem féltékenység...az bosszant pontosan, hogy nincs eleget vele az apuka...másfél éve most próbálkoztam először egy teljes hétvégével..eddig nem aludt nála.
2011. szept. 11. 16:45
 7/31 anonim ***** válasza:
60%

Azért ezen szerintem ne akadj ki. Egy hároméves gyerekkel bőven elbírnak a nagyszülők. És legyél őszinte: te bejelentenéd neki, ha máshol alszik a gyerek, nem veled?

Amúgy meg ki tudja, lehet a nagyszülők kérték, hadd legyen velük az unoka, mert alig látják.

2011. szept. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
67%
Te beszámolsz a gyerek apjának arról, ha mondjuk fodrászhoz viszed a gyereket? Vagy a te szüleidhez? akkor neki miért kéne a gyerek minden tőled külön töltött lépéséről tájékoztatnia? Joga van a nagyszülőkhöz vinni, ha ezzel nem sodorja veszélybe és nem hinném, hogy így lenne.
2011. szept. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
A nagyszülőknél sokszor van, hiszen egyrészt rájuk vagyok utalva , ha vigyázni kell a gyerekre, másrészt amikor csak kérték vittem/viszem a gyereket! Itt nem ezen lenne a hangsúly.
2011. szept. 11. 16:47
 10/31 tetris ***** válasza:
45%

Ugyan miért lenne baj az, ha a nagyszülők vannak a gyerekkel éjszakára? Ha az apuka elmegy bulizni, az a szíve joga, megteheti. Nap közben nyilván a picivel volt egész nap, miért is ne kapcsolódhatna ki estére.

Ismeretlenül is biztos vagyok benne, hogy a papa és a mama a legnagyobb szeretettel óvják, szeretik, dédelgetik a picit.

Csak nem féltékeny vagy, amiért a volt párod ismerkedni akar?

2011. szept. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!