Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Tesómék válásakor a gyerekeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tesómék válásakor a gyerekeket az apjuknál helyezték el ő lett a gyám. Ha én vagyok a Nagynéni eltilthat-e az Unokaőcséímtől és megtilthatja hogy a fényképeik egy közösségi oldalon fent legyen?

Figyelt kérdés
2011. nov. 10. 12:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A gyerekek képét csak akkopr teheted fel bárhová az internetre, ha MINDKÈT szülö beleegyezik, ha akár csak az egyiknek is van ellene kifogása, akkor nem.

Az meg, hogy nagynéni vagy még nem jgosit fel arra, hogy találkozhass a gyerekekkel, ebben az esetben az apa joga eldönteni. De nem hinném, hogy normális ember eltiltaná a gyerekeket a nagynénjüktöl indok nélkül.

A legcélszerübb lenne, ha beszélnél az apával.

2011. nov. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Létezik olyan, hogy rokoni láthatás, mert nemcsak az szempont, hogy Te tarthasd vele a kapcsolatot, de a gyerek joga is, hogy ne szakítsák el a fél családjától a válás miatt!


A képeket viszont nem tudom, milyen alapon raknád ki róla, meg hogy egyáltalán hogy jut ilyen eszedbe! A gyerek szülei vigyáznak az ő személyiségi jogaira, engedélyük nélkül nem tehetsz semmi ilyesmit.

2011. nov. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nagyszülőknek jár havi 1 nap láthatás, azt tudod te is kihasználni.
2011. nov. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, rendelkezik-e a jog a közösségi oldalakra kitett fényképekről, de ha a szüleik megkérnek, hogy ne tedd ki őket a netre, akkor neked igenis kötelességed így cselekedni. Millió okuk lehet rá, nem muszáj egyetérteni vele, akár hülyeségnek is tarthatod, de az ő gyerekeik fényképei ott jelennek meg, ahol azt ők megengedik. Ennyi.
2011. nov. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Te írtad ki a facebook-os kérdést is?
2011. nov. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

miért helyezték el az apjuknál?? ezt csak azért kérdem, mert nálunk sincs még mindig eldöntve, hogy kinél lesz a gyermek!

köszi

2011. nov. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!