Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A volt férjem eddig 30 ezer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt férjem eddig 30 ezer forintot fizetett 2 lánya után. Most munkanélküli lett. Most összesen a két gyermek után fizet 16 ezer forintot. Szerintetek hogy vegyem rá, hogy többet fizessen? Az új feleségének jó a fizetése, abból kipótolhatnák.

Figyelt kérdés
2011. dec. 7. 12:23
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
sehogy. a másik nő biztos hogy egy ft-ot sem fog adni, mert semmi köze hozzátok és nekik is meg kell élniük
2011. dec. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy! A gyerektartást az apának kell fizetnie a saját jövedelme alapján. Ha nincs neki, akkor lehet kérni gyermektartás megelőlegezését. Ilyenkor az állam fizet, és ha az apának lesz munkája, abból vonják le azt is. Az apa fizetési kötelezettségének semmi köze a jelenlegi társa anyagi helyzetéhez.Ennyi erővel az apa meg azt mondhatná, hogy pótolja ki a te párod (ha van).
2011. dec. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
A munkaügy vonja le a munkanélküliből a 33 %-ot. Most ezt kapom, de ez olyan kevés! A volt férjem meg nem tud elhelyezkedni. Ilyen esetben nem előlegezi meg az állam mert fizet.
2011. dec. 7. 12:35
 4/28 anonim ***** válasza:
85%
Bírom az ilyen nőket.Egyáltalán neked mi közöd van ahhoz,hogy neki van e párja pláne mennyit keres.
2011. dec. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Nagyon rossz ez a helyzet így. Nehéz mindent kifizetni, főleg így télen, sok a rezsi, a kisebbik beteg.
2011. dec. 7. 12:38
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj de belegondolhattál volna hogy mit írsz. Még te háborogsz hogy kevés és az ex-ed párja pótolja? Nem így működik. Legyél türelmes,szar az élet,de ez van. Örülj hogy még ezt is kapod. Ha sikerül elhelyezkednie majd,akkor biztosan kompenzálja majd nekik a kevesebb időszakot.
2011. dec. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Nekik sem lehet jobb hidd el ez az időszak.
2011. dec. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem,h rá tudnád venni.Max le kell vele ülni és megbeszélni,te mennyit keresel,mire elég stb.

Az új barátnőre szerintem nem lehet terhelni,mert valóban nem köteles ilyenre.Ha az apuka rendesen fizet(ami a mai világban nagyon is dicsérendő)valószínű fizetni is akar.Gondolom ő sem örül a mnélküliségnek és azon van h legyen munka,aztán megint rendesen fizet.Én csak azt tudom tanácsolni,h ha a +beszélés nem megy,kicsit meg kell húzni a nadrágszíjjat,kisebb extrákról lemondani(már ha vannak)Ha elindulna egyí esetleges botrány belőle,csak rosszabb lesz.Megértésre van sztem szükség és egy jkis várakozásra.Remélem hamar megoldódik :)

É

2011. dec. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

Ez olyan dolog, hogy ennyi erővel keress magadnak egy pasit, és kérjél tőle is gyerektartást, mert ami van, az kevés.

Szerintem a volt férjed sem repes, hogy munkanélkülin van, de neki van segítsége, viszont ahhoz neked semmi közöd. Sőt, arra is számíthatsz, hogy ha lesz párod, mondhatja hogy a gyerekek eltartását nem finanszírozza, mert a gyerekek eltartása a te dolgod, és az apuka feladata.

2011. dec. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Már 3 éve elváltunk. Ő már újranősült. Nekem is van párom, én hozzáköltöztem a két gyerekkel, de neki is van előző házasságából 2 gyereke, aki után fizet, és nem vagyunk közös kasszán gyerek ellátás szempontjából. De köszönöm a pozitív válaszokat!
2011. dec. 7. 12:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!