Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Az apám ma elmondta, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az apám ma elmondta, hogy szeret egy másik not. Mit tegyek mondjam l az anyámnak? Ha nem mondom ugy érzem árulo vagyok az anyámmal szemben ha elmondom akkor meg az apámmal.

Figyelt kérdés
2012. jan. 3. 18:07
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Hogyhogy elmondta?

Miért neked mondta?

Mit mondott még, hogy mit akar tenni? Elválik, vagy ellenáll a csábításnak?

Lefeküdt a másik nővel?

Ezek nélkül mit mondhatnánk?

2012. jan. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Ezt apádnak kell anyádnak elmondania, nem pedig neked. Ez nem a te feladatod.
2012. jan. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Egyébként annak a válaszadónak van szerintem is igaza, aki szerint nem a te feladatod közölni anyukáddal...

Felnőttkorú az apukád...

2012. jan. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Nem vagy áruló. Ne mondd el, mert csak fájdalmat okozol neki. Ez apukád meccse. Lehet, hogy ártalmatlan fellángolás.
2012. jan. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
En 30 eves vagyok az apàm 50.a no akivel megcsalta megcsalja 28..megorulok hogy mièrt mondta el...nekem..de ugy erzem jobb lenne ha az egèsz kiderulne..màr règ nincs az anyàm ès az apàm kozt jo kapcsolat..de nem tudok igy az anyàm szemèbe nèzni..azt mondta holnapig vàrjak mert lehet ,hogy holnap vège lesz a màsik novel...nem tudom ossze vagyok zavarav lehet most itt is hulyesègeket irok remeg mindenem nem tudom kiovel megosztani...
2012. jan. 3. 18:19
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Azért mondta el, hogy megossza a lelkiismeretfurdalást. Nem éppen szép dolog, főleg nem a lányával szemben.

Eddig őt mardosta a dolog mostantól téged.

Én ultimátumot adnék neki, x napja van, hogy beszéljen anyáddal, vagy te beszélsz.

2012. jan. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
En tudom,ha kiderulne akkor vège lenne koztuk..nem szeretik egymàst...vagyis ilyen strucc politika van...èvek otta rossz a kapcsolat...de amolyan strucc politikàban èlnek..de egyszer azt mondta az anyàm,ha megcsalna akkor igen akkor elvàlnèk...most hosszu lenne leirni de tènyleg jobb lenne ha koztuk vège lenne..èn orokos veszekedèsben nottem fel..màr nem vagyok veluk d tudom,hogy az anyàmnak is jobb lenne...
2012. jan. 3. 18:23
 8/22 anonim ***** válasza:
30%
Figyelj már, te felnőtt ember vagy az istenért!! Felneveltek, és ha nem működik a kapcsolatuk akkor az az ő dolguk. Neked ebbe nincs beleszólásod. Azt hittem tini vagy...
2012. jan. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Igazad van 18.23 as...èn is ezt mondtam neki MIéRT MONDTAD EL NEKEM!!!!!!!!!!!!!!!haragudtam rà e miatt nem is a megcsalàs miatt ...sajnos nem szeretik màr egymàst kozbejott ez a szemèly akitol o szeretet kapott amit màr az anyàmtol nem kap meg..ez van de mièrt mondta el nekem..azt mondtam neki mèg a hèten mondja el...
2012. jan. 3. 18:25
 10/22 A kérdező kommentje:
Igen felnott vagyok..messze az anyàmtol ès az apàmtol...viszont tudom,ha koztuk vège lenne akkor sok minden megvàltozna talàn jo irànyba...tènyleg nagyon hosszu lenne most mindent leirni lrèszletesen...de azèrt igy is koszonom a segitsèget!!
2012. jan. 3. 18:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!