Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Volt férjem azzal fenyeget,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt férjem azzal fenyeget, hogy kimegy Amerikába dolgozni, és nem fog fizetni egy vasat sem a három kamasz gyerekünk után. Megteheti?

Figyelt kérdés
2012. jan. 3. 20:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
88%
Nem, hacsak nem feketén dolgozik.
2012. jan. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
59%

Elvileg igen. Még Európában is nehéz behajtani a gyerektartást,főleg,ha nem ismert az apa lakcíme. Amerika pedig elég nagy ahhoz,hogy nehéz legyen keresni valakit.

Csak ha ismered a lakcímét,kérheted a Bíróságot,hogy intézkedjen a nemzetközi letiltásról.

2012. jan. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Megtenni nem teheti meg, de ha megteszi akkor annyi. Amerikába hova megy? Mexikóba, vagy Guatemalaba? mert nem mindegy. Gondolom az USA-ra gondoltál amúgy. Az usa NEM AD KI ilyen információkat, de szinte semmi mást se Magyarországnak, de magyarország meg persze ad. Szóval ha tudják is a lakcímét se tudnak tenni semmit, mert nem ad ki semmilyen információt az USA.
2012. jan. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Szép kilátások....igen...USA...
2012. jan. 3. 20:42
 5/19 anonim ***** válasza:
megteheti. te meg itthon szenvedhetsz 3 gyerekkel amig o az eletet eli amcsiban.. micsoda pasik vannak!
2012. jan. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de megkérdezném a hapit, hogy most akkor kivel is akar kitolni, veled e vagy a gyerekekkel. Remélhetőleg van agya, és felfogná, hogy nem a gyerekek tehetnek hogy a kapcsolatotok megromlott, és nem kellene őket büntetni.
2012. jan. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

hivatalosan nem teheti meg,gyakorlatilag barmikor...

itthon megallapit a birosag egy tartasdijat,amit elvarhatsz tole...

ha kimegy es nem lesz bejelentett munkaja akkor nem fog fizetni...

ha meg lesz,akkor is nyuglodos a dolog,leven masok az ottani berviszonyok es masok az itteniek...

2012. jan. 4. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
76%
az eddigi válaszok mellett azonban érdemes lenne azt is mérlegelni, hogy egyáltalán kapna-e vízumot! mert ha jól tudom, nem úgy megy az, hogy gondolom magam és kimegyek az USA-ba dolgozni.
2012. jan. 4. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
76%

Utolsónak abban maximálisan igaza van, hogy USA nem Anglia, hogy csak fogom magam oszt' kimegyek.


Egy barátom a feleségével és a fiával élt kinn 6 évet az USA-ban, minkettőjüknek magas beosztású, jó fizetésű, bejelentett AMERIKAI cégnél legális állásuk volt. Már folyamatban volt az állampolgársági kérelmük is, mikor egyszercsak megjelent náluk egy hivatalnok és azt mondta, hogy visszadobták a kérelmet, tartózkodás meghosszabbítására nincs lehetőség, 24(!!!) órájuk van elhagyni az országot vagy a bevándorlásiak viszik ki őket a reptérre és teszik fel őket az első EU gépre.


De ha összejön neki akkor a világon semmit sem tudsz majd tenni, még az EU-ban sem igazán működik a GYT behajtása, USA-ban ez lehetetlen.

2012. jan. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
velem is ez tortent amit az utolso valaszolo ir. en kanadaban eltem szerzodeses munka, minden legalis... majd az 5-ik ev utan minkor megkertem a munkavizumot, egyszeruen nem-et mondtak. es volt 1 hetem hogy osszeszedjem az ott megteremtett eletem es hazajojjek! Nehez lesz a ferjednek ha nincs munka vizuma es szerzodeses munkahelye, foleg ha nem is beszel jol angolul... nem erne meg neki... raadasul illegalisnak lenni nem jo, allandoan rettegesben elni mikor kap el az emigracio stb.. ismertem ilyeneket. felnott emberkent ilyen eszetlen dologba mar nem megy bele az ember...
2012. jan. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!