Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan zajlik az első tárgyalá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan zajlik az első tárgyalás? Közös kiskorú gyermekünk van.

Figyelt kérdés
2012. jan. 5. 13:22
 1/6 anonim válasza:

az első csak egy békító tárgyalás lényegében semmi nem történik megbeszéltilet miért jutott ide a dolog és megkérdezik hogy tényleg akartok e válni!


ez után jön majd az elhejezés a vagyon felosztás stb..

2012. jan. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A házasságot akkor bontja fel a bíróság ha az véglegesen és helyrehozhatatlanul megromlott. Az első tárgyaláson ennek a "vizsgálata" fog megtörténni, megnézi a bíró, hogy van e még esély a házasság folytatására. Ez formális dolog, ha mindketten válni akartok, a bíróság sem fog erősködni.
2012. jan. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Ha már gyereketek van probáljatok kibékülni mert felnött korában rossz dolgokat fog csínálni
2012. jan. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha a gyermekelhelyezés problémás, és kérdéseid vannak vagy bizonytalan vagy a kimenetelében, keress időben ügyvédet. Ő pontosan tudja majd, mi hogy megy.
2012. jan. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 masni1 válasza:

Az első tárgyalás szinte csak adatfelvétel, és a közös válási szándék kinyilvánítása.

De ha csak egy pici remény van arra, hogy akár érzelmek nélkül de képesek vagytok egy lakásban élni, el ne váljatok!! A gyerek azt fogja érezni, hogy ő az oka a válásnak, és ezt nem tudjátok belőle kiirtani. A számotokra is csak válás után kezdődik a pokol.

Ami most van azt ketten csináltátok. Számodra a további élet csak rosszabb lesz.

60 éves vagyok, három gyerekkel 3 házasságból. ( 2-1-0 )

Lehet, hogy elválni pillanatnyilag jó megoldásnak tűnik, tán még bátor lépésnek is gondolod, de ne!!!!!!

( Mellesleg harmadszorra is elváltam )

2012. jan. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A férjemmel több mint egy éve külön élünk. Még azelőtt elhagyott, hogy kiderült volna, gyereket várok. Egyedül "csináltam végig" a terhességet, és egyedül nevelem a kisfiunkat is, akit egyszer látott az apja, a megszületése után a kórházban. Mindenképpen válunk. Egyelőre még nem biztos, hogy meg tudunk egyezni a vagyonmegosztás terén, de a kisfiam mindenképp velem marad. Tudom, hogy nem fogunk elválni az első tárgyaláson, csak érdekelt, mire számíthatok.
2012. jan. 10. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!