Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan lehet ezt ép ésszel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet ezt ép ésszel túlélni?

Figyelt kérdés

Nem térek napirendre.

Mikor hazajöttem egy hete munkából egy nagyon rossz nap után, a férjem és a legjobb barátnőm a nappaliban vártak. Az egy éves kisfiamat pedig lepasszolták a nagymamához. Közölték, hogy ők együtt vannak. Nem hittem a fülemnek, többször el kellett ismételniük.

A férjemmel napi szinten együtt voltunk szexuálisan, sokat nevettünk, persze voltak viták is, de kinél nem?

A barátnőm pedig egy hírhedt ágybetét, folyton nemi betegségei vannak, amit a férjem is tud. Csúnya megjegyzéseket is tett rá. És ők együtt vannak.

Egyszerűen nem értem hogy tehették ezt, hülyének néztek már fél éve.

Utána még kettesben maradtam a férjemmel és elmondta, hogy szeret és nagyon jó velem a szex, de a nő elcsábította a nagy melleivel. Nekem kicsik vannak.

Sajnos nem tudok rájönni, hogy mi az igazi ok, mert tudom, hogy egy kapcsolat megromlásáért mindkét fél felelős, de a megcsalás az kizárólagosan a kettőjük bűne. Szerintem egyszerűen csak nem akarta megbeszélni a dolgokat.


Mit lehet ilyenkor tenni? Nem bírom ezt í tétlenséget, hogy semmit beleszólásom nincs.


Elhagyott az akit szeretek, aki a gyermekeim apja! Nem tudok erős lenni, pedig ott a fiam. Mit csináljak? Kikészültem.


2012. febr. 7. 08:44
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
gyerekem*
2012. febr. 7. 08:46
 2/28 anonim ***** válasza:
Elválsz, és kezdesz egy új életet, távol tőlük!
2012. febr. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
95%
Szeret, de elcsábított a melleivel?:D Ez most komoly? Ilyen sz.ar dumát még életemben nem hallottam...
2012. febr. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
73%
*elcsábította
2012. febr. 7. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
78%

Nekem is ez volt az első gondolatom, harmadik.

A "kedves" férjed nem véletlenül tett rá csúnya megjegyzéseket. Csakis azért, hogy te ne gyanakodj.

Ha jól végiggondolod, jól jártál. Vigye a r.banc az ilyen pasit. Őt majd egy kerek feszes popsiért hagyja ott.

Két ember bűne...c-c vannak kivételek. A férjed is ilyen sz@rjankó.

Nehéz lesz, de túl kell magad tenni ezen. A fiadat vidd el egy pár napra a mamához és legyél egy kicsit egyedül. Tisztázd le magadban a dolgokat. Sírj egy jót, less romantikus filmeket, vagy keríts egy barátnőt akinek jól ki tudod dühöngeni magad!

2012. febr. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
95%
szerintem menj el orvoshoz és nézesd meg magad nem e kaptál el tőlük valamit.
2012. febr. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim válasza:
70%
Hát tényleg elég rossz duma az hogy szeret, de a barátnőd elcsábította a nagy melleivel. Szerintem te jobbat érdemelsz, mindkettővel szakítsd félbe a kapcsolatot, és inkább a fiadra koncentrálj, hisz jó gyerekkort és életet szeretnél neki. A férjeddel váljatok el (ha így gondolod), de a kisfiúnak nem tenne jót ha nem lenne apukája. Szerintem remek nő vagy, minden ujjadra lehetne egy, nem csak a férjed van a világon. Tudom milyen ez, mert én is voltam szerelmes (főleg h a gyermekeid apja) de a szerelem múlandó, és akármi történik az élet megy tovább.
2012. febr. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
77%

Hú ez elég szörnyű. Kitartást neked!

Először is azt tudatosítsd magadban, hogy a férjed fél évig, egyfolytában és szemrebbenés nélkül kijátszott téged, bepalizott, átvágott, és mindennek a tetejébe még képes téged megtenni bűnbaknak hogy gyakorlatilag a "te hibád miatt" csábult el, mert neki nagyok a mellei... Ez vicc. próbáld meg kívülállóként elolvasni amit írtál, vagy végiggondolni, tudom eleinte furán hangzik, de kicsit szánalmas a férfi részéről hogy képes ennyire kikészíteni csak azért hogy a saját bűntudatán enyhítsen.

Szóval ami a legfontosabb: tisztázni saját magadban hogy ez elsősorban nem a te hibád, mert valószínűleg a férjed értékrendje még csak köszönőviszonyban sincs a tieddel, különben nem tette volna veled ezt, ezért "jönnek ki jól" a barátnőddel. Ők összepasszolnak... gondolom a férjed is rájött ki tudja mikor hogy nem akar monogám életet, és neki minden héten más nő kell, de lehet nem akart görény lenni mert mondjuk már úton volt a gyermeketek, és hát bízott benne hogy majd lesz valahogy, szépen szőnyeg alá söpörte a gondjait, nem beszélte meg veled stb. És tessék ... mi lett belőle: a világ legnagyobb féreg férje lett. Gratulálok neki, és bízom benne hogy egyszer mikor a tükörbe néz majd eszébe jut hogy mit is tett veled. Dolgozd fel, lépj túl rajta, ha gondolod írj egy privit ha beszélni szeretnél róla. Egy dolgot ne tegyél: ne próbáld meg visszacsábítani. emellett az ember mellett csak szenvedés lenne az életed, és még te tennél neki szívességet hogy vele vagy. nem kell tenned semmit, csak fogadd el hogy egy ilyen alak.

2012. febr. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
81%

Igazad van kérdező. A hűség döntése, a férjed másképp döntött. Ráadásul még hülyének is néz, azzal az "elcsábítottak" dumával. Remélem, azonnal kidobtad.


Van egy olyan érzésem, hogy a mellek egy idő után nem lesznek olyan érdekesek agy és szív nélkül, és a barátnőd is ráun a férjedre előbb-utóbb. Csak addigra már sikeresen tönkretettek egy házasságot meg egy barátságot.

Gyászold meg ezt a kapcsolatot, ne akarj erős lenni, sírd ki magad, és kezdj új életet. A gyereknek is sokkal jobb, ha őszintén (sírni) lát, mintha jó képet vágsz az egészhez, ő meg érzi, hogy semmi nincs rendben. A gyereket nem lehet átverni.

2012. febr. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
63%

Sajnálom. Velem is ilyesmi történt, csak nem a barátnőm volt legalább, viszont több kisgyerek. A gyerekek 50%-a nem lesz már ép ember egy ilyen miatt, rámegy az anya, vele együtt a gyerek is.Próbáld túlélni, bízni benne, hogy találsz mást, és a te gyereked nem kerül az 50%-ba. Nem szeret, ez egyértelmű, csak nem akarja kimondani.Megunt, talált mást. Ne álmodozz, ez NEM JÓ EMBER, NEM APA, nem vesztettél vele semmit, viszont 1 gyerekkel még esélyt kaptál, hogy újra próbálkozz, ezúttal óvatosabban, és remélhetőleg több szerencsével is!

A fiad pedig mindig ott lesz neked.

2012. febr. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!