Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Két hete rájöttem, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tomi1967 kérdése:

Két hete rájöttem, hogy a feleségem megcsal, mást szeret. Megértem, volt oka rá. Érzelmileg sivár, bezárkózott ember voltam. Most nagyon fáj és szeretném őt visszakapni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
18 éve élünk együtt a feleségemmel, 3 gyönyörű lányunk van. Soha nem volt ideális a házasságunk és a mai fejemmel már jól látom, hogy én voltam a hibás. Soha nem mertem igazán érzelmileg megnyílni, lelkileg bántottam ,megaláztam, miközben ő nagyon szeretett. Visszaéltem a szerelmével és a 18 év latt eljutott oda, hogy teljesen „kiszeretett” belőlem, különben beleőrült volna. Leválasztott magáról érzelmileg. Nekem így is kényelmes vot, éltük napjainkat, neveltük a gyerekeket, heti 2x szexeltünk is, bár érzelem nem volt benne. Két hete rájöttem, hogy van valakije. Szembesítettem a ténnyel és beismerte, hogy igen végre van aki szereti, tiszteli benne a nőt és mélységesen megérti. Én azóta teljesen összetörtem. Nem akadályozom meg, hogy találkozzon az új szerelmével, de mintha kést forgatnának a szívemben, ahányszor elmegy otthonról és tudom, hogy vele találkozik. Együtt élük, ő boldog én meg majd megőrülök a fájdalomtól. Szeretném visszakapni, szeretnék rendes férj és jó apa lenni. 45 évesen szerintem még tudok változni. Most olyan minhta eddig becsukott szemmel éltem volna, most jöttem rá mennyire szeretem, csak soha nem mertem ezt őszintén megmutatni. Szenvedek, 6 kilót fogytam 2 hét alat. Nagyon szeretném őt visszakapni.
2012. márc. 10. 11:58
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
76%

Hát, akkor most egy kicsit belepillanthatsz abba, hogy ő mit élt át 18 év alatt.

Azt mondom, örülj, hogy még veled van! Ha tényleg képes vagy megváltozni, akkor tegyél róla, bizonyítsd be neki!

Először is kérj bocsánatot, és utána nap mint nap tegyél érte, hogy visszakapd. Még akkor se add fel, ha reménytelennek tűnik (ő sem tette).

Aztán az idő majd megmondja, hogy érdemes vagy-e még arra, hogy szeressen, van-e benned elég kitartás, vagy csak most gondolod így, hogy ilyen helyzetbe kerültél.

Szóval bizonyíts tettekkel!!! Sok sikert!

40/N

2012. márc. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
16%

mond el neki hogy szereted,és hogy képes lenne-e még szeretni téged. Nem lesz könnyű,de próba cseresznye.

Romantikázzatok:)

2012. márc. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 tetro ***** válasza:
78%
45 évesen te még lehet hogy tudsz változni. habár a többség erre nem képes, de lehet te vagy a kivétel. viszont abban nem hiszek, hogy egy 18 év alatt lerombolt kapcsolatot bármi helyrehozhat. szenvedsz persze, a feleséged pedig évekig szenvedett. aztán hogy védekezzen elzárkózott. én azt gondolom (de ne legyen igazam), ha együtt maradtok is, ezt már nem lehet feloldni. ráadásul azt gondolom, hogy aki csak a végső pont után kap észbe (mert azért lett volna rá időd máskor is) az valójában nem képes változásra. csak ilyenkor hitegeti magát és a környezetét, hátha kap még egy kis haladékot.
2012. márc. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Engem 20 év után kezdett csalni, tudtam de nem tudtam bizonyítani. 3 év után bukott meg. Az a különbség a tiédhez képest, hogy neki nem volt indoka rá, "jó buli volt"...szintén volt 2 kamasz lányunk...mégis megtette. Soha nem tudom kiheverni, pedig együtt maradtunk.
2012. márc. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
88%

ha kiszeretett belőled, akkor hiába minden, gondolom közömbös vagy neki. Megpróbálhatsz teperni, de nem hiszem, hogy bejönne, sajnálom. 18 év alatt nem jutott eszedbe, hogy elhagyhat, vagy hogy is van ez? Nagyon csodálkozom, hogy szült neked 3 gyereket és nem hagyott el korábban, kicsit őt is hibásnak tartom, hogy nem rázott fel, hanem tűrt, mert így mindketten elvesztegettetek 18 évet az életetekből. Ketten rontottátok el.

Próbálj meg beszélgetni vele, mik a tervei a másik pasassal. Legyél vele olyan, amilyennek eddig kellett volna. Segíts a házimunkában, törődj a gyerekekkel és menjetek el közösen minél többet programot csinálni.

Ha melletted marad, becsüld meg, mert szerintem lépni fog, ha megint hibázol.

2012. márc. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
70%
Kedves TAmas, az elet iskolaja, tapasztaltal! Amit tenni tudsz, hogy megprobalod elcsabitani a felesegedet! TEhat most a szeretetre koncentrallj, mivel nem megcsalt a nejed, megkereste azt, amit nem kapott meg melletted, ehhez pedig joga volt. A gyermekeket felnevelte, eddig birta ki ugy, hogy "valamirol" csak almodozott, de most mar elerkezett az ido, hogy vegre elerje az almait, a vagyat kielegitse. Nem biztos, hogy elkestel, tehat tudod, hogy miben artottal, ezt tedd jova! Egy kis romantikaval, udvarlassal van erre eselyed, s ha meg erezz irantad a feleseged, akkor mindent ujra lehet kezdeni. Nem csalt meg, mivel mint irtad is, hogy te voltal az, aki ezt akarta, a nejed csak a lepest tette meg, megalaztad, bantottad lelkileg! A heti 2x szex erzelmek nelkul inkabb szenvedes, de nem nevezheto szerelmei aktusnak pl.
2012. márc. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
11%
Idióta ribanc. S még van pofája együtt lakni veled és csak úgy elmenni otthonról egyet sz#xelni. Egy ilyen libáért nem éri meg teperni! Hagyd ott a fenébe! A gyerekeidnek meg mondd el, hogy mekkora krva az anyjuk. mondjuk az ilyen nem anya.
2012. márc. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
98%

Nem akarok bunkó lenni, de szerintem ne sok lehetőséged van rá.

Egy próbát megér, az én exem is próbált változtatni magán, ő neten csetelt más lányokkal, meg flörtölgetett, de soha nem bírtam megbocsátani, egy szakadék lett köztünk, nem is ment tovább pár évnél utána.

2012. márc. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
83%

12:23

"idiota ribanc"?

Azert mert nem lett depresszios vagy alkoholista, hanem elturte ezt a ferjetol 18 even at, s kozben a 3 gyermeket is felnevelte, tehat affele "robontkent" elte az eletet, alkalmazkodott, elturte a ferjenek azt, amirol a ferj is ir, tehat megalazta, lelkileg tonkre tette, de a felesegnek sikerult ujra megtalalnia onmagat, hiszen nagyon sok feleseg az alkoholhoz menekul, mivel gyenge, es mar tulfaradt lelkileg.

Egy hazassagon belul is vannak hatarok, amiket vagy elfogadunk a parunktol, vagy pedig nem tudjuk elfogadni, nem turunk, tehat kilepunk abbol, ez igy helyes es logikus! A feleseg egy eros jellem, mivel ennyi ev utan kepes volt arra, hogy valtoztasson!

2012. márc. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
52%
Mig volt lehetőség,nem éltél vele.Most meg már kár teperned.Szerintem az nem úgy megy vissza szeretünk valakibe,mert most heppy lesz minden.Jó leszek.El elszúrtad.Mást szereted el kell fogadnod
2012. márc. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!