Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válás esetén a gyermekelhelyez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás esetén a gyermekelhelyezés kérdésében nyerhetek?

Figyelt kérdés
Feleségemmel 3 gyermeket nevelünk. A legnagyobb az Ő előző házasságából van de már nagykorú. 9 éve vagyunk házasok,de az utobbi évek problémái miatt "kihült" a házasságunk. Szerintem még nem lenne minden veszve, de Ő már nem akarja megpróbálni rendbehozni. Talált magának valakit, aki beígért neki mindent. A másik férfi is egyedül nevel egy 7 éves kisfiút. A feleségem nem dolgozik, és kijelentette hogy nem is akar, mert Ő "élni szeretne". A gyermekeimet 200km akaja vinni tőlem egy bizonytalan kapcsoltaba, ahol nem is magához költöztetné Őket, hanem bérelne nekik lakást. A feleségem orvosilag bizonyitottan szorongásos betegségben szenved. Lehetséges lenne, hogy válás esetén a gyermekeket nálam helyezzék el?
2008. ápr. 12. 14:02
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
79%

bármi hülyén is hangzik, az, hogy a feleséged nem dolgozik, hanem otthon van a gyerekekkel a te esetben még neki pont és nem neked. A magyar bíróságok előggé elfogultak az anyák javára gyerekelhelyezés esetén.

Szerintem keresd meg őket: [link]


Ha valakiknek va jó rálátásuk a helyzetedre, akkor nekik.

2008. ápr. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Azért annyira nem rossz a helyzet, de ennyiből senki nem tud neked választ adni. Ha a gyermekek már iskolába óvodába járnak akkor a 200km-re költözés a megszokott környezetből távozás kifejezetten a feleség hátrányára szolgálhat. Keríts egy családjogos ügyvédet.
2008. ápr. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
A gyerekeket reggel én viszem és hozom óvodából, iskolából, tehát nincsenek otthon az anyukkal. Nem csinál mást csak az iwiwet böngészi óránként, várja a pasija leveleit, vagy csavarog a városba a hugával, vagy a pasijával ha erre jár.
2008. ápr. 13. 20:18
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Na és hogyan gondolja az asszonykád ezt az élni akarok életvezetést?? Hiszen a mostani 2 kicsi mellé kap egy harmadikat is. És az a pasi olyan gazdag, hogy ötödmagával el tudja tartani magukat??? Szegény feleséged nagy fába vágja a fejszéjét ha ebbe beleugrik. Gondolom, te se fizetsz majd neki annyi gyerektartást, amiből ekkora családot munka nélkül fenntarthat. Inkább próbáld erről lebeszélni, a gyermekeid érdekében.
2008. ápr. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Már 2,5 hete ezen vagyok, de még nem sikerült, és már nem is fog, mert már mindent eltervezett. A neveltlányom sem tud rá hatni, pedig Ő az édesgyermeke. Nem akar költözni az anyjával, de megmondta neki az anyja, hogy akkor itthagyja és majd küld neki havonta valamennyi pénzt. Én is halott ötletnek tartom ezt a kapcsolatot,de váltig állítaja, hogy ez nem igy lesz. Holnap megyek egy családjogos ügyvédhez és megkérdezem mik az esélyeim a gyerekek kérdésében. Köszi a segítséget az www.elvalatapak.hu-n már biztatott az ügyvédúr, hogy van érteme nekiindulni a gyeremekelhelyezési pernek.
2008. ápr. 14. 15:58
 6/20 anonim válasza:
Szinte biztos,hogy megnyered a pert!Már nem néznek olyat,hogy anya csak egy van stb..Most volt egy régi barátainknak a kísértetiesen hasonló válópere,gyermekelhelyezéssel!Szinte ugyanez a történet,apa vitte-hozta a gyerekeket,anyuci "élt".Igaz kellett jópár tanú,a gyerekeket pestre kellett vinni független szakamber halgatta meg őket.Egyértelműen az apa kapta meg a gyerekeket!Sok sikert kívánok neked!Szerintem 99% hogy nyersz!
2008. ápr. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
100%
Ahogy Én kiveszem, a feleséged nem éppen 100-as. Én azt mondom hagydd hogy menjen, de a gyerekeket NE ENGEDD. Nem lennék a helyedben, de csakis a gyerekeid érdekeit kell nézned. Milyen jövöt tud Ő biztosítani? Ha van olyan aki biztat akkor az Én vagyok, és sok sikert kívánok.
2008. ápr. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a segítséget, az én közvetlen és az Ő rokonai is ezt javasolták, és biztosítottak a támogatásukról. Hogy nem 100-as arra már én is rájöttem, de még mindig nem tudom neki elmagyarázni, hogy élete legnagyobb öngyilkos mutatványára készül. A gyerekekért harcolni fog ezt kijelentette. De még mindig nem tudja mit akar. Amikor leülök vele beszélni mindig teljesen biztos a dolgában, de amint van egy kis szünet a témárol, utána látom a viselkedésén hogy elbizonytalanodik. Nehéz eset mit mondjak.
2008. ápr. 21. 23:16
 9/20 anonim válasza:
100%
Én elgondolkodnék a helyedben, arról hogy az Ő rokonai is téged támogatnak. Valószinű, hogy van amit ők jobban tudnak róla, de legalábbis régebb óta ismerik mint te. (gondolok itt szülőre, vagy testvérre) Különben meg ha ennyi ember neked ad igazat, akkor bizos hogy Ők jobban látják mint Te. Hiszen egy kivűlálló pártatlanabb. De mégsem annyira idegen, mint itt mi akik csak olvassuk.
2008. ápr. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Az utolsó válaszra reagálva, én úgy értem, hogy ne bizzak meg senkiben. De ezt elég nehéz úgy eldönteni, hogy már semmit sem tudok tenni annak érdekében, hogy megállítsam a feleségemet. Senkit nem akar meghallgatni, azt mondja mindenkiből elege van, egy ember (hugica) kivételével, akinek nulla a felelősségtudata "élvezi az életet". Ha még ezek után van valakinek ötlete azt szívesen fogadom.
2008. ápr. 23. 09:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!