Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Tudnátok olyan idézetet írni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok olyan idézetet írni, ami a szakításról szól egy harmadik fél miatt?

Figyelt kérdés
Nem oldalakat kérek, hanem idézetet.
2012. ápr. 25. 11:24
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Szerettél szerettelek, majd mást dugtál és vége lett.
2012. ápr. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Ez féligmeddig: "Egy kapcsolat két emberről szól...csak néhány rib*nc nem tud számolni."
2012. ápr. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%

Nehéz kimondottan olyat találni. Attól is függ Te hagytad el az illetőt,téged hagytak el,vagy Te vagy a harmadik fél.

De azért itt van néhány,még ha nem is felel meg tökéletesen:


"Néha hajlamosak vagyunk kétségbeesni, mikor a személy, akivel törődünk, elhagy... de az az igazság, hogy ez nem a mi veszteségünk, hanem az övé, mert ő veszti el azt az embert, aki soha nem mondott volna le róla."


"Nehéz feldolgozni olyasvalamit, ami rajtad kívül álló okokból történik, de téged érint. Ha az Exem meghalt volna, akkor abban a tudatban kellene feldolgoznom az eseményeket, hogy szeretett. De így, hogy gondolkodás nélkül lecserélt valaki másra, így csak azt érezhetem, hogy becsapott."


27/N

2012. ápr. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én hagytam el, mert neki lett 3.
2012. ápr. 25. 11:46
 5/7 anonim ***** válasza:

11:43-as vagyok. Ezt még kihagytam az előbb:


"Nem magától értetődő, hogy el kell hagynunk életünk párját - még akkor sem, ha már régóta gondok vannak közöttünk. Mindenekelőtt az a gondolat rettenti el ettől a lépéstől a legtöbb embert, hogy utána egyedül marad. Gyakran a harmadikkal való kapcsolat adja meg azt a szükséges lökést ahhoz, hogy elszánja magát erre a lépésre. Sokan a legnehezebb, de a legjobb döntésnek tartják életükben - az elválási szakaszban jelentkező minden probléma és nehézség ellenére."

2012. ápr. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
65%

Én nem idézetet mondok,hanem igazságot!

Én úgy gondolom hogy aki elhagyja a másikat egy másik emberért és egybő1 kapcsolatban kerül vele és meg sem gyászólja annak mindig ott lesz a seb ami nem gyógyult be,sokan azt gondolják hogy ez enyhítti,de csak egy ideig sajnos,mert utánna jön a bűntudat és elő jönnek olyan érzések amit nem gyászolt meg,akik így lépnek ki egy kapcsolatból,és a másik semmit nem tett,nem csalta meg,csak egyszerűen a szakító fél ráunt vagy maga sem tudja mit akart,akik így lépnek ki,mindig ott marad a bűntudat és egy kis seb,mert még időt sem adott annak hogy meggyászólja azt az embert akit egyszer szeretett,nem ad saját magának időt és ezért a következő kapcsolata zátonyra fog futni,mert elő jönnek a le nem tisztázott dolgok és az elrejtett sebek!Amikor veled van,beleszeret másba,mert mondjuk meg tetszett neki,és se lát se hall,felrúg maga körül mindent és még saját magát sem tartja tiszteletben!Amikor elmúlik a rózsaszín köd és kitisztúl és 1enyugszik akkor majd előjönnek a régi érzések és a be nem gyógyult sebek!Ezt mind tapasztalatból írom,amikor elvakúlt voltam nem érdekelt semmi,de ez az illető akiről szt hittem jó ember,csak megvezetett és kihasználta elvakultságomat,utánna jöttem rá hogy mennyire jó volt az az ember hozzám akivel elötte voltam,csak akkor nem tudtam őt becsűlni!

Késő bánat volt,már nem tudott megbocsátani nekem,pedig a mai napig sírok érte!Hiba volt őt elhagynom!

2012. ápr. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Melyik csicska húzta le a 11:43-as választ,és miért? Persze ilyenkor már nem tud idejönni megmagyarázni ugye? Se_ggfej!
2012. ápr. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!