Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Szakítás után hogyan lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után hogyan lehet gyorsan felejteni? Hogy semmi ne foglalkoztasson már vele kapcsolatosan?

Figyelt kérdés
Szakitottunk a barátommal,valószinüleg már elöbb akarta!Volt közöttünk egy olyan probléma amiről tudni lehetett hogy elöbb vagy utobb megszakíthatja a kapcsolatunkat,sőt el is hidegülhetünk egymástól!Sajnos a barátom nagyon befolyásolható és főleg az anyukája által,ezért is romlott sokat a kapcsolatunk!Igazából mindenféle hazugságot kitaláltak rólam sajnos a barátom is benne volt,és aztán ez lett az indoka hogy szakítsunk...és ennek ellenére inkább utálnom kellene és mégsem tudom.Lehet csak Én vagyok ilyen hülye?
2012. ápr. 28. 17:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Gyorsan felejteni? Nem egyszerű addig amíg szereted. Idő kell amíg ki gyógyulsz belőle. Járj el a barátaiddal,olvas, sétálj ,kapcsolódj ki.
2012. ápr. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 lulukaa4 ***** válasza:
Ha velem ez történne, nagyon remélem hogy nem fog..De a helyedben a barátaimmal lennék, hogy ne gondoljak rá...lefoglalnám magam amivel csak tudnám..
2012. ápr. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Csinálj a barátaiddal egy búfelejtő bulit.

Állíts össze egy "szingli vagyok, de boldog" zenei válogatást - a finálé dal lehetne az I Will Survive -, és hallgassátok azt egész este.

Nézzetek közösen olyan filmeket, mint az " Elvált nők klubja, a Rózsák háborúja, és a Lepattintva.

Készítsétek el kartonból a pasi élethű mását, amit aztán megdobálhattok teniszlabdával.

Versenyezzetek, ki tudja viccesebben utánozni az idétlen szokásait, beszédét, gesztusait.

Fel a fejjel! Legyél minél többet társaságban, soha ne maradj egyedül. A holmijait, fényképeit rakd el egy zárható dobozba, és dugd el. Ne nézegesd. Meglátod, pár hónap múlva, milyen jót fogsz nevetni az egészen.

2012. ápr. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 lulukaa4 ***** válasza:
Igen de szerintem az ijen kapcsolatra utolo film zene stb...nem jó ötlet..legalábbis nálam nem jönne be..lényeg h ne punnyadj mert rá fogsz gondolni..ÉS pasizz:D azal is könnyű felejteni:)Azt hiszem..bár nem tudom
2012. ápr. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:-) Az a baj,hogy azért vagyok kicsit tanácstalan mert az életem ugy alakult,hogy még ráadásul sokat vagyok egyedül,nem egyszerü megoldanom azt hogy a barátaim között töltsek több időt,a munkám miatt sem! Amúgy a barátom miatt költöztem el a régi lakóhelyemtől sokkal messzebbre, és így az ottani barátaimat ezért látom ritkábban a távolság miatt!Nehezebb egymáshoz alkalmazkodnunk,így maradt a telefon vagy email,ez meg nem annyira segít azon hogy ne érezzem magam annyira egyedül!
2012. ápr. 28. 19:16
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez a felejtős buli szerintem hülyeség, pont visszafele sülne el. Ilyenkor az a legjobb, ha azt is elfelejted, hogy felejteni akarsz. Kösd le magad, takaríts, sportolj, olvass miegymás.
2012. ápr. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább mi előbb ki kellene magadat ábrándítani belőle. A buli s egyéb elfoglaltság csak időhúzás, mert újra és újra felmerülhet mind addig még nem tisztáztad magadban, hogy örülhetsz, hogy egy ilyen alaktól megszabadultál.


Én nem tudnék szeretni valakit, aki hazugnak tart engem alaptalanul.

2012. ápr. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 aya26 válasza:
Szerintem nem vagy hülye, a szívedet nem tudod befolyásolni ... és amúgy az idő nem sokat segít szerintem, nem tudom miért van mindenki úgy vele, hogy az idő gyógyír.. mert nem az. enyhülni fog a fájdalom, de nem sokat segít. Akármilyen vicces is, én horrorfilmet szoktam nézni ha szerelmi bánatom van!:D mert akkor kicsit máshová figyelek, elvonja a figyelmem. Találkozz többet a barátnőiddel, ők azok, akik mindig melletted lesznek, és így könnyebb lesz.:) Fel a fejjel!;)
2012. máj. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 aya26 válasza:
Csak most olvasom, hogy nem tudod megoldani, hogy sok időt tölts a barátaiddal. Bocsi. Akkor is próbáld lefoglalni magad, vond el a figyelmed!!:)
2012. máj. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!