Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A férjem válással fenyegetőzik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem válással fenyegetőzik, ha mégegyszer meglátogat a homoszexuális bátyám, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A bátyám 4 évig lakott Amerikában, ezért a férjem nem is ismerte eddig, én meg nem említettem neki, hogy meleg, mert valahogy eszembe sem jutott, hogy ezt mondani kéne. Most költözött haza, én meghívtam vacsorára, és gondolom a férjem akkor jött rá, hogy mi a helyzet, mert szóba került, hogy bátyám összejött kint valakivel, de szakítottak, vagy valami ilyesmi volt, nem is ez a lényeg. A férjem akkor nem szólt semmit, csak amikor tesóm elment, akkor mondta, hogy többet ide be nem teheti a lábát. De erről neki nem beszéltem, mert nem akartam megbántani. Aztán pár héttel később bátyám feljött hozzánk, amikor a férjem dolgozni volt, én meg megkértem, hogy vigyázzon a gyerekre egy tíz percre, amíg leszaladok a boltba. Ja, a kisfiunk 8 hónapos. A bátyám meg nagyon szereti a gyerekeket, és amúgy is, hát tanár, még jó, hogy szereti a piciket. De eközben a férjem hazajött és eszméletlen botrányt csinált, tesómat csak úgy kidobta a lakásból, miután én hazaértem összepakolta a cuccait és elment, akarta vinni a gyereket is, mert azt mondta, hogy nem hagyja, hogy egy perverz állat megrontsa, de szerencsére a szomszédok kijöttek a balhéra és nem engedték neki. De azt mondta, hogy úgyis el fogja vinni a picit, ha engedem, ha nem. Állítólag már volt ügyvédnél is tegnap, és mindenképpen válni akar. Nem értem, eddig jól megvoltunk! Most meg... Nem merek kimenni az utcára, mert félek, hogy les valahol és elviszi a kislányomat. Mit tegyek?
2008. ápr. 24. 14:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem a férjed azért reagált így , mert sok ilyet lehet hallani a médiában hogy homoszexuális férfi ezt meg azt csinált. Eszméletlen előítéletei lehetnek, de ne hagyd hogy választásra kényszerítsen téged, közte és a bátyád közt. Mindenestre keress ügyvédet gyorsan, ha tényleg ennyire komoly az ügy, hogy a gyerekedet bármikor elviheti.
2008. ápr. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

A férjed azért akar elválni tőled, mert a tesód meleg? Ne haragiudj, de korlátolt egy ember lehet...

Talán tényleg egy ügyvéddel kéne besélned, hogy ilyenkor mi van! Bocs, ha nem segítettem sokat, csak felháborít, hogy ilyen emmberek vannak!

2008. ápr. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Simán nem viheti el a gyereket előre szólok!!Hacsak enm:dohányzol,iszol,drogozol,nem zudod fenntratani stb.Ha nem talál rendes indokot akkor nem viheti el a gyereket...és ha mégis csak úgy odamegy hozzád és elviszi,akkor feljelentheted emberrablásért...legyél evvel tisztában!!!Velünk is hasonló a helyzet....csak engem hurcibáltak a szüleim...sok szerencsét a "korlátolt" férjedhez!És egy 8 hónapos kisgyermeknek az anyja mellett a helye...puszy
2008. ápr. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
91%

Őszintén,szerintem a férjednek csak egy indok,hogy miért akar elválni.Azért,mert van egy buzi a családban még nem pattan le senki mellől a férje,maximum egy kicsi húzza a száját,meg érezteti vele hogy nem kedveli.Ezt jól jegyezd meg!

A gyereket meg nem veheti el,nincs az a bíróság,aki egy buzi bátyus miatt neki ítélné a gyerkeet,főleg nem egy 8 hónaposat.

2008. ápr. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Aki képes azért elválni, mert a házastársa családjában van egy meleg személy, ott bizony igencsak nincs rendben valaki. Szerintem a gyermekeidnek sokkal nagyobb félnivalója van az apjuktól mint (a férjed szerint) a bátyádtól.


Attól, hogy valaki homoszexuális, még nem "perverz", és nem fogja megrontani a gyereket. Viszont az a személy, aki ezért otthagyja a családját, gyermekét, felrúgja az eddigi életét, attól bizony van miért félteni a családodat...


Hozzáteszem: a bíróság szemében az echte homofób, begyöpösödött beidegződésű személy még ha te alkoholista-drogos anya lennél sem élvezhetne előnyt a gyermeknevelésben... Úgyhogy attól félni nem kell, hogy a gyermeket elvinné. Ő képes egy ilyen mondvacsinált ok miatt felrúgni egy házasságot? És ha a gyermekednek az osztálytársa is meleg lesz? Akkor nem járhat iskolába? Vagy netalántán a gyermekről derül ki ez... Akkor agyonveri? És még lehetne ezt a sort mondani...


Attól senki nem lesz meleg, hogy az anyja bátyja az. A melegség nem "ragályos". Viszont a férjed hülyeségét még "elkaphatja" a kicsi, ha sokat töltenek együtt és megosztja a kedves apuka az "eszméit" vele...

2008. ápr. 25. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
100%

A gyerekedet "csak úgy" nem viheti el Nem jó jel, hogy ennyiért otthagyna benneteket, de ezt neked kell megbeszélned vele.

Az jutott eszembe, lehet hogy a férjednek gyerekkorában volt ezzel kapcsolatos "élménye" ? Az megmagyarázná ezt a heves kitörést, meg hogy a gyereket félti.

2008. ápr. 25. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Próbálok mindenkivel szemben megértő lenni. A férjed kissé túlreagálta a testvéred szexuális orientációját. Érthető is egyrészről, mert sok rosszat hallani, de ugyanakkor meglehetősen öntörvényű és egy picit csökött hozzáállás. Én a helyedben elmagyaráznám neki, hogy egy felnőtt homoszexuális ember semennyire sem perverz és egyáltalán nem veszélyes. Hiszen nem pedofil, csak homoszexuális. Ilyen erővel egy heteró felnőttől is félteni kellene a vele ellentétes nemű kisgyerekeket. El kellene mondani neki, türelemmel, hogy sem te, sem pedig a testvéreg nem tehet erről a dologról. Ő maga is szenvedő alany, mert megbélyegzi őt a társadalom. De te szereted, mert a testvéred, és ő pedig tiszteletben tartja a családotok dolgait, tehát nem veszélyes. Ha ezt sikerülne megértetni, akkor a következő lépés lenne, hogy hárman összejöjjetek, és a két férfi őszintén beszélgethessen egymással. Nem baj az, hogyha a férjed irtózik a "buziktól" (bocsánat), de legalább arra legyen tekintettel, hogy testvérek vagytok. Próbálja meg elfogadni őt. Amúgy ez a buzifóbia azért is álságos, mert ha valahol egy társaságban kiderül, hogy egyik pasas az, akkor mindenki viszolyog, és attól fél, hogy a meleg illető majd vele is kikezd. Milyen érdekes, egy vegyes társaságban, ahol nők és férfiak is vannak, senkinek fel sem merül, hogy a pasi az összes csajt meg akarná...
2008. ápr. 25. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
szerintem le kéne ülnöd vele egy kicsit beszélni, még ha nem is akarja. próbálj meg érzelemtelenül (sírás és ordibálás, no meg gyerek nélkül egy semleges helyen) Én elhiszem, h az előítélet ekkora úr lehet, anyukám is szokott egyet,s mást csinálni, ami teljesen ledöbbent (no nem feltétlen a melegekkel szemben). Nem hiszem, hogy feltétlen ügyvédhez kellene fordulni, szerintem ha EDDIG tényleg jól megvoltatok, és nem gyanakszol egy esetleges harmadikra, a férjed csak kétésgbeesett. Lehet, egy párkapcsolati tanácsadó, v egy pszichológus (KÖZÖSEN) sokkal többet segíthet az ügyvédnél (feltéve, ha meg akarod menteni a házasságod). Nem azért mert olyan nagy lelkiproblémák vannak, hanem mert egyszerűen vannak dolgok, amiket ők jobban tudnak elmagyarázni. Ülj le vele, beszélj róla, beszélj az érzéseidről, hogy teljesen kétségbeejtett, és nem tudod miért teszi ezt. Hátha lehet vele beszélni.
2008. ápr. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

A férjed fogalomzavarban szenved. A pedofil az aki kislányokat ront meg, nem a homoszexuális!!! Még ha kisfiú lenne a baba, de akkor is hülyeség féltenie. De egy lánygyermek ugyan miért érdekelné egy homoszexuális férfit??? Szerintem ezzel az indokkal nem viheti el a gyermekedet! Gondolj bele, volt már itt az országban olyan homoszexuális férfi, aki FIÚ gyermeket fogadhatott törvényesen örökbe!!! Szerencsére ez már a 21. század, itt már lassan emberszámba vesszük azokat is, akik kicsit mások mint a nagyátlag.


Szívből sajnálom hogy ilyen pasinak szültél gyereket!! A hülyéje képes a kislánya életét romba dönteni csak azért, mert kiderül hogy a nagybácsi a pasikat szereti???

2008. ápr. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben kiadnám az útját és közölném hogy kerestem ügyvédet (persze ezt is megtenném) a gyerekelhelyezés miatt. Beszélni kell vele, persze, de kapjon az agyához. Én jobban félteném tőle a gyereket, mint a bátyámtól (akivel nem maradt volna ott a gyerek gondolom ha nem lenne normális ember). Terry Black jobb apa mint bármelyik meleg / kisebbség / vallásellenes agresszív férfi.


Amúgy még abban sem vagyok biztos hogy elhiszem ezt az írást, hiszen félted a 8hónapos kisfiadat (8. sor) hogy a férjed elviszi a kislányt (utolsó sor).

2008. máj. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!