Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Férjemnek van egy szeretője....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjemnek van egy szeretője. Többi lent?

Figyelt kérdés
Minap volt egy nagy beszélgetésünk. Elmondta, hogy kb egy fél éve megváltoztak az érzései irántam, lehet, hogy már csak megszokás ami mellettem tartja. Bevallotta, hogy ez az új kapcsolata egy menekülés volt.Itthon voltak problémák. De (állítólag) az érzéseivel nincsen tisztában. Beszélgettünk rólunk és arról, hogy el kellene válni vagy mi legyen. Csak sírt. Nagyon ok időt tölt a szeretőjével. Szerintetek vissza lehet még fordítani? Férfiak, ti miért sírtok? Van aki a megszokás miatt nem tud váltani? Fel lehet melegíteni ezt a kapcsolatot még?
2012. máj. 27. 12:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Sírt mert valami elmúlt amit nem így tervezett.

Váljatok. Megszokásból semmi értelme együtt maradni.

2012. máj. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, én csak annyit tudok, hogy a megszokás nagyon nagy úr. Igaz, én csak 2,5 évig voltam egy olyan férfi mellett akit nem szerettem (hagyjuk, hogy miért), de szakításunk után fél évig minden nap sírtam és rémálmaim voltak. Utána kezdett javulni a helyzet, de úgy igazán, másfél év után felejtettem el. És én TÉNYLEG nem szerettem! Ez mind megszokás volt.
2012. máj. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdemes együtt maradni. Viszont igen, a megszokásnak a rabjává tudunk válni. Nekem is volt olyan kapcsolatom, ami nagyon rossz volt már, de képtelen voltam elengedni, mert megszoktam, hogy így van és kész. Aztán egyszer hirtelen felindulásból kijelentettem, hogy na most leülünk, ez az utolsó lehetőség, hogy eldöntsünk mi legyen, nem halasztjuk máskorra. Még aznap este úgy döntöttünk, hogy akkor legyen vége. Igazság szerint 4 napig volt nagyon rossz, mert hiányoztak a séták, hiányzott, hogy legyen valakim, hiányoztak a programok. De nem ő! Pedig 4 évig voltunk együtt, de a végén már elhidegültünk. Jobban is jártam, most végre olyan férfival vagyok, aki minden álmom volt és nem mellesleg a szakítás után 2 héttel ismertem meg. :) Ha sz*r van, akkor lépni kell, nem szabad benne még mélyebbre süllyedni és szenvedni.
2012. máj. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
3. vagyok: a barátom akkor sírt, persze én is másnap, de 1 hét után már mindketten örültünk, hogy felszabadultunk. :)
2012. máj. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Pityeeesz ***** válasza:
79%
Egy idő után minden kapcsolatot csak a megszokás tart össze. Most vagy megbarátkoztok ezzel, vagy 2-3 évente partnert váltotok, aztán meg egy idő után egyedül maradtok. Ha még ragaszkodtok egymáshoz, van némi érzelem is a háttérben, te meg tudod bocsájtani a félrelépést, akkor akár még működhet is a dolog. De sokat kell melózni, hogy például ne jöjjenek újra elő azok a problémák, amik a megcsaláshoz vezettek.
2012. máj. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
77%
nincs igazad előző, nem a megszokás tartja össze az énházasságomat se.immár 25 éve. Érdekesde még mindíg egymásba tudunk szeretni,újra és újra. Ehhez persze munka kell,sok kettesben eltöltött nyaralás, és alegfontosabb, hogy meglepjük egymást újra és újra.
2012. máj. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
A párodnak kellene eldöntenie azt hogy ezzel a szeretővel szeretne e maradni vagy inkább szakit. Neked meg azt kell eldöntened, hogy tudsz e vele tovább élni annak tudatában hogy nem csak megcsalt hanem érzelmi kapcsolat van közte és egy másik nő között. Nem könnyű eset, de ez csak rajtatok múlik hogyan végződik.
2012. máj. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő is akarja... Mindenkivel ide jut a kapcsolat, megszokás, ragaszkodás, szeretet szerintem ugyanazt fedik. Azt is nézni kell, mi tart össze. Közös kicsi gyerek(ek!), közös lakás, amiből eladva nem marad semmi, ha hiteles, egyikőtök gyakran munkanélküli, esetleg háztartásbeli, lovastanya, stb, vannak esetek, amikor nem jó a válás mellett dönteni. Ha a gyerekek megnőttek, van stabil munkahelyem, rokonaim, haverok közelben, nem erőltetném a dolgot, de pl. 2-3 gyerekkel, idegenben, közös vállalkozással,hitelekkel biztosan nem akarnék válni.
2012. máj. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem túl régen ez velem is megesett.Azt mondta a párom hogy már nem csak barátilag van velem.De olyan se velem,se nélkülem kapcsolat.Hát én elváltam tőle.Azóta sokkal jobb.Szerintem neked is helyesebb válni mint a csodára várni.
2012. máj. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
elírtam,bocsi!!!hogy már csak barátilag van velem!
2012. máj. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!