Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan tudnám elfelejteni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elfelejteni?

Figyelt kérdés
A kapcsolatom véget ért, szakítottak velem ok nélkül. Vagyis egy 3. miatt. Nem értem miért, nem ezt érdemeltem meg. Egész nap itthon vagyok a kicsi gyerekünkkel, kattog az agyam. Nem tudok erőt venni és neki kezdeni valaminek is, mert félek az újtól. Senkim, semmim, csak ő volt nekem. Egyáltalán hogyan kezdjek új életet? Nem tudok itt maradni, mert minden rá emlékeztet, itt vannak a cuccai és minden. Nem tudok elmenni sem, mert nincsen hová és nem tudom magunkat fent tartani sem egyedül. Őt akarom minden porcikámmal, pedig egy könnycseppet nem érdemel. Ezt én is tudom, de egyszerűen nem tudok ezen a csalódott és fájdalmas érzésen túl lendülni. Szórakozni sosem jártam, nincs is hová és gyerek is itt van vele is törődni kell. Kisvárosban lakunk, semmi nincs.
2012. máj. 29. 16:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Kutyaharapást szőrivel.Ha megismernél valakit akihez tudnál vonzódni könnyebben elfelejthetnéd a régit.Szerintem ez a legjobb megoldás még ha sokan vitatják is4Nekem eddig bevállt!
2012. máj. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nincs senkid? Dehogynem! Ott a gyerek! Ha magadért nem, hát érte kapd össze magad! Természetesen kell egy kis idő, míg az ember "gyászol", de ne ess át a ló túlsó oldalára. Ott vannak a cuccai? Szedd szépen össze őket, az utolsó zokniig/könyvig és tedd egy szobába, vagy a kukába. Minden mást is hajíts szemétbe, ami rá emlékeztet. És nyugodtan gondolj arra, hogy mellette is egyedül voltál, úgyhogy semmivel nincs most másképp, csak 1 hazugsággal kevesebb az életedben. Állj talpra, lépj tovább és élj nagyon boldog életet a picivel! Most ne gondolkodj azon, hogy tán egyedül maradsz, mert egyrészt nem egyedül vagy, másrészt a gyerkőcre fordítsd minden energiádat. Aztán majd mikor nem is várod, úgyis lesz valaki, akivel boldog lehetsz.
2012. máj. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia.Teljesen tudom mit érzel.Engem a párom 1éve hagyott el,van egy jelenleg 3éves közös kislányunk.Az első pár hétben majd beledöglöttem.De összeszedtem magam.Végig az járt a fejemben,itt a kislányom akire vigyáznom kell.Meg az,hogy aki el tud menni az sohasem szeretet,és néztem a pozitiv oldalt,hogy most esélyt kaptam,hogy engem is szeresennek.És abban igazad van,hogy egy könnycseppet sem érdemel.Annyiban talán nálunkjó,hogy törödik a kislányával.Tehát most mondhatok bármit,nem fog érdekelni tudom.Nekem olyan fájdalmaim voltak,hogy mikor kislányomat elvittem a bölcsödébe,alig vártam,hogy hazaérjek és térdelve a földet markolászva zokogtam.Mostanra meg minden olyan jó.Elkezdtem élvezni a függetlenséget.Kinyiltam,megváltoztam.És nem olyan régen megismertem a jelenlegi páromat.Nem élünk együtt ettől én még tartok,de nagyon boldog vagyok.Nos azt szeretném mondani,hogy van élet a köcsög exed után,csak most még nem tudod.És ha elég erős vagy boldogulni is fogsz.Kitartást neked!!!!
2012. jún. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Elöző vagyk.Mi maradtunk a közös házban és vannak még mindeig cuccai,mára már hidegen hagynak.Ja és 16évet huztunk le egymással.
2012. jún. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!