Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Férjem hétvégeken elvitte a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem hétvégeken elvitte a három gyermeket mindig vissza is hozta. Husvét elött az egyik gyereket elvitte és nem hozta vissza. Azota oda sem adja nekem. Az elsö tárgyalásunk most lesz. Vissza kaphatom a gyermekem? Mennyire vett ez roszfényt rá?

Figyelt kérdés
A férjem édesanja oda költözött hozzá és igy tud neki segiteni.Az mennyire számit?
2008. ápr. 25. 13:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
mi az hogy nem hozta vissza?sajnälom,de én aban a percben hivtam volna a zsarukat nemhogy még ennyi idöt vàrjak....ne ülj a seggeden,bocs de tényleg,hanem tegyel valamit...kb räd is rossz fényt vet sajnos hogy nem léptél mär akkor...de rà mindenképpen hogy igy elvitte..és nem vitte vissza....sztem szämitson arra hogy ha feljelented...nem sokat läthatja agyerekeket,ràadäsul csak felügyelet mellett.pusz
2008. ápr. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kösz a választ,de én sem ültem a fenekemen.Egyböl hivtam is a rendörséget,de mivel neki ugyanannyi joga van mint nekem nem tehetnek semmit.Megprobáltam mindent,de egyenlöre nem tudok csinálni semmit.
2008. ápr. 25. 14:38
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Itt azért egy nagyon fontos dolgot nem említettél, hogy még NEM VÁLTATOK EL, illetve leginkább azt, hogy a gyermekelhelyezésről nincs egyezség és ítélet. Így az apa ugyanolyan jogon "birtokol", mint az anya.

Ha egyezség vagy ítélet van, hogy az apának láthatása van, és az anyához ítélik életvitelszerű életre a gyermeket, akkor ez már bűncselekmény, de addig ez "apai szeretet..."

2008. ápr. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
rendőrség nem tud beavatkozni mind addig amig a hivatalos papir nincs róla..menj el család segítőbe ,szerintem ott teljeskörű felvilágositást tudnak adni...
2008. ápr. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Már ott is voltam.Sajnos ameddig nincs papir addig semmit nem tudok lépni.
2008. ápr. 30. 15:19
 6/7 anonim ***** válasza:
szia4 érdekelne h mi történt? Elváltál mér? gyerköcök knél vannak?
2009. nov. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy albán bérgyilkos sok mindent meg tud oldani...ha nem hiányozna a gyerektartási.
2010. febr. 7. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!