Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit gondoltok, fog ő még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, fog ő még nekem könyörögni?

Figyelt kérdés
A párom feldobta eddigi életünket, gyerekünket, mert "szerelmes lett" 2 hete. Én megtettem mindent, nem értékelte, továbbra is azt hajtja, hogy vége és éli a világát a nővel. Mit gondoltok, az ilyen fog még jönni könyörögni?
2012. jún. 3. 18:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
62%

Nem. Ésaz mirét lenne jó,ha jönne? Ne gyűlölködj, váljatok el békében a gyerek miatt.

Minden kapcsolat 2 emberen múlik,te se voltál tökéletes,ha ő máshová ment

2012. jún. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
51%
*miért
2012. jún. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
A gyűlölködés messze áll tőlem. Okom meg lenne rá, de nem teszem.
2012. jún. 3. 18:54
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Minden elképzelhető, és annak az ellenkezője is.


A legjobb, ha igyekszel tudomásul venni a helyzetet és nem görcsösen ragaszkodni hozzá, vagy éppenséggel utálni és a gyereket is ellene hangolni.

Lehet hogy idővel rájön hogy mit veszített, de erre neki kell rájönnie. Ha azonban ő már lezárta a kapcsolatotokat és nem lát reményt az újrakezdésre, akkor tovább kell lépned.

2012. jún. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom, szerintem csak elege van mindenből. Én szeretném, ha visszajönne, azért is tettem meg eddig is mindent, már már túl sokat is. Csak érdekelnének a tapasztalatok, hogy általában hogyan szokott ez alakulni.
2012. jún. 3. 19:12
 6/14 anonim ***** válasza:
58%

Tele vannak a szavaid gyűlölettel. Ott akarod

látni sirni a lábaid előtt és akkor belerugni.

"lenne rá okom" Miért mert szerelmes lett? ez van. Ezek szerint a ti kapcsolatotok nem működött.Fogadd el.

2012. jún. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
87%
Lehet hogy visszajön, de szerintem ne apellálj erre, mert nagy csalódás érhet ha ő vígan elvan az új nővel. Ha meg beütne náluk a krach és jönne vissza hozzád akkor kéne neked egy ilyen pasi aki ha épp szerelmes lesz elhagy de ha kidobják vissza pincsizi magát. Te tudod, de inkább abba öld az energiád hogy próbálsz továbblépni, felejteni, mint ezen agyalni hogy hogy szívatod meg mikor visszajönne. Amúgy meg volt már rá példa sok hogy miután kipartizta magát a csajjal visszamegy a biztos ponthoz az asszonyhoz
2012. jún. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem értitek.Én nem gyűlölöm egy cseppet sem, de az okom meg lenne rá. A kapcsolatunk miatta ment tönkre, ezt ő is belátja de mivel nem hajlandó változtatni így azt mondta ennyi volt, mert úgyis minden ilyen maradna mint volt. Tehát, egyszerűbb volt valamibe belekezdeni, mint egy kicsit változtatni. Én az életemnél is jobban szeretem, rettentően fáj, hogy mást választott egy kis akarás helyett. És nem a lábaim előtt akarom könyörögni látni, csak érdekel, hogy mik lehetnek az esélyek.
2012. jún. 3. 19:25
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

előfordulhat... engem is más nő miatt hagyott ott a párom. aztán nem mentek úgy a dolgok ahogy akarta. csak én a szakítást komolyan vettem, sehol nem tudott elérni. másoktól hallottam hogy siránkozott, próbált célozgatni közösségi oldalon de nem érdekelt

mert addigra megismertem egy olyan embert akivel mindenben egy hullámhosszon vagyunk, és a kislábujja körme többet ér, mint az a tróger egészében :D

ne várdd őt, keress mást és ha vissza akarna jönni se fogadd vissza

kutyából nem lesz szalonna

2012. jún. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
77%

Nekem az a furcsa ebben a sztoriban, hogy mindössze két hét leforgása alatt hozott egy ilyen döntést. Mert "szerelmes". Ritka az olyan szerelem – lehet az bármilyen intenzív – ami ilyen gyorsan egy jól átgondolt döntést tudna eredményezni. Mondhatnám úgy is, hogy iszonyú meggondolatlanság.

Ebből akár következhetne az is, hogy igen, fog még könyörögni. De te akkor boldog és nyugodt lennél? (Egy félremenést mondjuk szerintem még meg lehet úgy bánni, hogy tényleg nem lesz több. Sztem 2 fölött para. De akkor is nehéz egy ilyet elfelejteni.)

De amit egy kicsit valószínűbbnek tartok, hogy nem az elmúlt 2 hét okozta a bajt. Lehet, hogy valami eleve nem volt oké a kapcsolatban. Ezt te jobban tudod, csak nem tértél ki erre. Meg nem feltétlen arra gondolok, hogy te nem adtál meg neki valamit. Sokan vágják ezt oda zsigerből mindenkinek, akit megcsaltak, de szerintem rohadtul nem kell, hogy hibás legyen valaki ahhoz, hogy így járjon. Lehet, hogy egyszerűen csak megromlott a kapcsolat, vagy ő nem fektetett bele elég energiát – de lehet, hogy tényleg az a nő volt ilyen nagy hatással rá. De az utóbbi esetben tényleg furcsállnám a hirtelen döntését – egy fellángolás bármilyen durva tud lenni, idővel elmúlik, és ezzel minden felnőtt ember tisztában van. Gondolom a férjed sem egy 16 éves gyerek.

2012. jún. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!