Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hol tudom beadni a válókeresetet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudom beadni a válókeresetet?

Figyelt kérdés
Kapuváron házasodtam, nem tudom a férjem jelenlegi címét, én más városban lakom. Beadhatom a saját lakóhelyem bíróságára is a válókeresetet, vagy hogyan megy ez? Ha bemegyek a panasznapra,onnan hogyan tovább?
2012. jún. 27. 01:05
 1/8 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem,hogy már egy éve külön élünk.
2012. jún. 27. 01:06
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha Kaposváron házasodtatok,akkor Kaposváron kell beadni a válóperi papírokat is. Így Kaposváron kell a bíróságon elválni.

Azért tudom mert én Nagykátán házasodtam,de lassan 2 éve éltünk már külön,én Budapesten a férjem Szolnokon,és mégis a Nagykátai bíróságra kellett mennünk válni.

2012. jún. 27. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

szia, földim :)



[link]

2012. jún. 27. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A 3. által belinkelt infot olvasd el figyelmesen, ebböl következöen a TE lakhelyeden be lehet adni a keresetet.
2012. jún. 27. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem jól tudják az előző válaszolók. Az utolsó közös lakhely szerint illetékes bíróságon kell beadni a keresetet.
2012. jún. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ma 10:33-as: miért nem olvasod el a 3. által belinkelt oldalt?
2012. jún. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mert tudom mi a válasz.
2012. jún. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha ennyire makacs vagy, akkor nem lehet rajtad segiteni, ott ugyanis a jogszabály van leirva, hogy HOL lehet beadni a keresetet és a jogszabály nem egyezik a véleményeddel.
2012. jún. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!