Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogy buktattátok le párotokat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy buktattátok le párotokat, hogy megcsal?

Figyelt kérdés
2012. jún. 27. 06:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
81%
Beléptem a facebook fiókjába. Érdekes levelezéseket találtam, amik állítása szerint beszélgetések voltak csak. Megígérte, hogy többet nem lesz ilyen, pár nappal később idegen telefon volt a párna alatt.
2012. jún. 27. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
38%
első,megkérdezhetem,h h léptél be facebook fiókjába?
2012. jún. 27. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
82%
Miért lenne az nekem jó, ha addig törném magam, amíg ki nem derülne róla végre valami gyanús?
2012. jún. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
66%
A Facebook-fiókba lépés bűncselekmény. Nekem is megtette a feleségem, házasságunk végnapjaiban. Nem is talált benne semmit, így szembesült azzal, hogy azért válok el, mert nem tudok vele együtt élni.
2012. jún. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
57%
Tudod 4-es, azt hiszem, hogy az én házasságomnak is a végnapjai lennének, ha a feleségem belépkedne a Facebook-fiókomba. De szerencsére teljesen normális feleségem van, abszolút tiszteletben tartjuk egymást még ilyen szempontból is. És amikor itt olvasom az első hozzászólásokat, mindig kis imát rebegek hálából, hogy nekem milyen jó élet és társ adatott. ))
2012. jún. 27. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
94%
Mi ezt egyszerűen megoldva, letárolva tartjuk a facebook jelszavakat, bármelyikőnk beléphet a másikéba, de ez csak akkor történik meg, ha egy bizonyos ügyet próbálunk intézni, amit csak a másik fiókján keresztül lehet (letiltás miatt)... nem tudom, mit kell titkolózni...
2012. jún. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
83%

Nagyon zabos lennék, ha a férjem úgy lépne be bármilyen jelszavammal, hogy előtte nem szól. De ő is, fordított esetben.


Hozzáteszem, hogy ismerem őt annyira, hogy mindenféle nyomozás nélkül "le tudnám buktatni", mert a megváltozott viselkedést észrevenném.

2012. jún. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, nem nyomoztam utana, elmondta magatol. Igy azert jobb volt.
2012. jún. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
95%
Nálunk vagy véletlenül vagy dirket de feleségem belépve hagyta a számítógépet az e-mailes fiókjában. (Nem fb, sima e-mail) Így találtam meg az obszcén levelezéseit. Ennek 3 és fél éve már, azóta én és élettársam neveljük a feleségemmel közös kislányunkat. Bíróság hosszas procedúra után jobbnak látta ha nem az anyai környezetben nevelkedik tovább lányom.
2012. jún. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
1. vagyok. Le lehet pontozni, a kérdésre válaszoltam. Okom volt hinni, hogy megcsal, rákérdeztem többször is nem volt a válasz. Mivel régóta tudtam a jelszavát, egyszer beléptem és megnéztem. Utána persze kérdőre vontam, akkor volt az, hogy befejezi, majd lett helyette egy idegen telefonja.
2012. jún. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!