Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Valaki tud nekem ajánlani egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki tud nekem ajánlani egy jó válóperes ügyvédet Miskolcon?

Figyelt kérdés
Szükségem van egy jó ügyvédre, mert válunk és a férjem nem akarja visszaadni a kisfiamat! Azt mondja nem fogja kiszakítani a jól megszokott környezetből és nem fog utazgatni ha látni akarja a gyereket!
2012. júl. 4. 13:41
1 2
 1/11 anonim válasza:
68%

Dr. Alfréd Kálmán


Írj privibe a részletekért. :)

2012. júl. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Off: Olyan nincs, hogy válóperes ügyvéd. Mellesleg a férjed butaságot mondott. Békés elválást és szép továbbiakat kívánok!
2012. júl. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Igaza van a férjednek. Jól teszi.
2012. júl. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Azt majd a bíróság eldönti! :)
2012. júl. 7. 14:13
 5/11 A kérdező kommentje:
Szeretem az ilyen ostoba, primitív hozzászólókat!
2012. júl. 7. 21:00
 6/11 anonim ***** válasza:

Ezek a kommentek is azt támasztják alá, hogy jogosan teszi a férjed amit tesz.

Persze, nehogy már egy nő utazgasson, utazgasson csak a férfi. Elvégre az férfi dolog, hogy nézne ki, ha egy nőnek kellene.

Egy ilyen nővel mint te, nem lehet együtt élni, és a gyereknek is jobb lesz így. A gyereknek pedig valóban az a jó, ha nem szakítják ki.

Ha igazi anya lennél, a gyerek érdekeit néznéd, és nem önző módon a sajátodat. De neked nincs más, csak amit te gondolsz jónak, a gyerek a tied, a saját tulajdonod, ergo neki is az a jó, amit te gondolsz. Ha pedig valaki szembesíteni akar a problémákkal, akkor az rögtön gonosz, mert nem neked ad igazat. Ha gondolkodnál egy kicsit néha, akkor tudnád, hogy közös felügyelet alatt bármelyik szülő oda viszi a gyereket, ahova akarja, tehát nincs olyan, hogy nem akarja visszaadni. Bármikor elhozhatnád te is az iskolából, óvodából, stb. De ezek szerint a gyerek is jobban érzi magát az apjával, amit meg is értek. Ilyenkor az anyák teljesen kifordulnak önmagukból, és indulatból cselekszenek, ami nem mindíg célravezető. Ezeket gondold át, mielőtt vagdalkozol.

2012. júl. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Látod ez a baj, hogy te sem látod a problémát! A baj az, hogy ilyet kijelent valaki, hogy nem fog utazgatni ha látni szeretné a saját gyerekét! De tudod mit én abba is beleegyezem, hogy én is elviszem az apjához csak, hogy ne szakadjon meg a kapcsolat, mert tudom a kisfiam mennyire szereti az apukáját!

És ne vágj dolgokat a fejemhez amikor nem is ismersz.

2012. júl. 16. 14:57
 8/11 A kérdező kommentje:
Ja és még valami! Amíg én X évig hűséges feleség voltam aki nagyon szerette a férjét (és még most is), addig ő nem egyszer és nem kétszer csalt meg engem ami ki is derült. És amíg én otthon voltam a kicsi gyerekünkel addig ő éjszakánként szórakozni ment a barátaival! Ugyhogy te ne mond meg nekem hogy én milyen vagyok, mert fogalmad nincs róla!!!!!
2012. júl. 16. 15:02
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
kiszakítani a gyereket a jól megszokott környezetéből....na ezt a mondatot mindig az a szülő vagy annak nagyokos ügyvédje mondja aki pont soha életében nem gondoskodott a gyermekéről napi szinten....s mivel nem tud arról odákat zengeni, hogy milyen jó szülő és mennyire jól gondoskodott a gyermekéről ezért jön ezzel a maszlaggal. A gyermeket nem az viseli meg, ha 20 vagy 120 km-re költözik el korábbi lakhelyétől, hanem az, ha elveszik melőle azt az embert, aki születésétől kezdve nevelte, szerette ŐT!!!!
2012. júl. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
KÖSZÖNÖM!!!!! Ez pontosan így van! És én voltam vele 4 éves koráig minden nap és éjszaka, amíg a kedves papa csavargott. csak tudnám miért lett most ilyen fontos a gyermeke?
2012. júl. 19. 16:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!