Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mikor kell közölni a válást a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor kell közölni a válást a gyerekekkel?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Válni fogunk a feleségemmel és azt szeretném kérdezni,hogy a válás tényét a különköltözés előtt mennyi idővel érdemes a gyerekekkel közölni? Mennyi időt kell nekik arra adni,hogy feldolgozzák?

Azt gondolom,hogy nem közvetlenül a szétköltözés előtt,csak azt nem tudom mennyi legyen,hogy ne legyen se túl rövid se túl hosszú.

3 gyerekünk van,17-14-11 évesek.



2012. aug. 11. 17:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mielőbb mondd meg, elég nagyok, úgyis kitalálták már, hogy baj van nálatok.
2012. aug. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Neked kell ismerned a gyerekeidet, hogy mennyire érzékenyek az ilyesmire, de szerintem vagy 2-3 hónappal előtte szólni kéne.. meg elmagyarázni nekik, hogy attól még őket ugyanúgy szeretitek, csak ti nem érzitek már azt egymás iránt mint régen..
2012. aug. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Már mind nagyok. Akár most is elmondhatjátok, nem lesz gond.
2012. aug. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az odáig rendben van ,hogy elmondjuk,de utána még mennyi "emésztési" időt érdemes hagyni amíg külön is költözünk?
2012. aug. 11. 17:19
 5/7 A kérdező kommentje:
A 2-3 hónap nem fog menni. Addig már biztos nem maradunk együtt.
2012. aug. 11. 17:21
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem is kell annyi. Én 15 voltam amikor szüleim elváltak. Hugom 12. Elmondták és apa rá 1 hétre elköltözött. Jobb is volt így,mintha már tudtuk volna,hogy nem szeretik egymást,de még együtt vannak,meg apa itt lakik,stb.
2012. aug. 12. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Igen,én is úgy 2 hétre gondoltam kb.,mert azt sem akarom,hogy túl hosszú legyen az idő.Csak hát nem mindennap vagyok ilyen helyzetben sőt,még soha nem voltam.

Ilyenkor jobban szeretek másoktól is tanácsot kérni.

Még az a szerencse,hogy teljes egyetértésben vagyunk a párommal,mindent meg tudunk beszélni,semmiben nincs vita.

Mondjuk eddig sem voltak veszekedések,nem is azért válunk,csak egyszerűen már nem úgy érzünk egymás iránt mint azelőtt. De mint embert nagyon szeretjük és tiszteljük egymást.

2012. aug. 12. 07:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!