Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A szakítás a legjobb megoldás,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szakítás a legjobb megoldás, ha házasságon kívül találtam meg az igazit?

Figyelt kérdés
31 éves férfi vagyok, 6 éve élek együtt a feleségemmel, 2 éve házasodtunk. 1 éve új helyre költöztünk, ahol összebarátkoztunk a szomszéd fiatal párral. Tudni kell rólam, hogy én természetb.uzi vagyok, én nem tudok otthon ülős hétvégéket, vagy délutánokat tervezni. Amikor még csak jártunk a feleségemmel, addig ő is társam volt a nagy kutyasétáltatásokban, kirándulásokban. Persze nem csak az volt, amit én akartam, mentünk moziba, vásárolgatni, amit ő akart. De a feleségemen látszódott, hogy ő utálja a szabadban töltött programokat. Aztán a házasság után teljesen kicserélődött. Hízott, rengeteget, kb 30 kilót(nincs gyerek). 160 centi, és kb 100-110 kiló. Régen sem volt sovány, de nem zavart. Az zavar, hogy dolgozik, hétfőtől csütörtökig, 1-2 óra körül végez, hazajön, megfőz, és ennyi. Semmire nem hajlandó, a kutyaszart sem szedi össze, az esti kutyasétáltatásokat sem együtt csináljuk már, csak tesped a tévé előtt. A mosogatóban áll a tányér és pohárhalmaz, az ő szemét nem szúrja, csak az enyémet, így én mosogatok, mindig. Amikor 4 éve összeköltöztünk, minden más volt. De a házasság után magába fordult. Amikor rákérdeztem, azt felelte, hogy ő most már nem kell majd senkinek, csak nekem, így minek figyeljen úgy oda magára, mint eddig. Aztán én összebarátkoztam a szomszédékkal, egy 29 éves sráccal, és a menyasszonyával, aki 22 éves. És az a nő...életvidám, gyönyörű, és teljesen olyan dolgokat szeret, mint én. Mindenben egyezünk. Azon kaptam magam, hogy figyelem, mikor jön haza, ha játszik a kutyájával az udvaron, akkor nézem őt. Nem tudok betelni vele. És akkor eszembe jut a feleségem, aki teljesen más ember lett, mint akit feleségül vettem. Hiába beszélek vele, hiába kérem meg, hogy jöjjön el velem sétálni, ő fáradt. Én napi 14 órákat melózom, ő meg 8 órát ül egy irodában. Persze ha meglát egy csinos nőt, akkor egyből féltékenykedik, hogy biztos tetszik nekem. Nem én tehet arról, hogy meghízott, és arról sem én tehetek, hogy kiszerettem belőle. A szexet meg már csak hírből ismerem. Viszont soha nem csaltam meg! Most, hogy ezt érzem egy másik nő iránt, gondolom azt, hogy végleg lépnem kell. Nem használt a 2 éves türelmem, nem használtak a szép szavak, a veszekedések, semmi. A szomszéd lányba pedig beleszerettem. Persze nem tudja a lány, és nem is fogja megtudni. Viszont ő segített abban, hogy lássam, el kell válnom a feleségemtől. De ő meg fenyeget, hogy megöli magát, meg ígérget, hogy lefogy, olyan lesz mint régen, stb. Nem érti meg, hogy engem nem a súlya érdekel, hanem az, hogy kiölte magából a régi énjét, azt, akibe beleszerettem. Zsarolással próbál maga mellett tartani. Nem tudom mit csináljak, adjak neki még egy utolsó esélyt, vagy hagyjam őt. Mert szeretni már soha nem fogom, amikor megismertem a szomszéd nőt, rájöttem, nekem nem a feleségem az igazi, csak még én sem akartam bevallani magamnak. Most pedig döntésképtelen vagyok. Nem várok senkitől semmi választ, csak jól esett kiírni magamból, köszönöm, ha elolvastad.
2012. szept. 16. 19:36
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
88%

Feleséged nem akar elmenni pszichológushoz?

(Ez, hogy fenyeget az öngyilkossággal már nem normális..)

2012. szept. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem válj el, 31 évesen még fiatal vagy, hogy megtaláld a (megtalálj egy) igazit.
2012. szept. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
91%
elolvastam. Fölösleges szenvedni ha nem vagy boldog mellette. Ha annyi esze van, hogy valóban hagy mindent veszni, s még fenyeget is az ő baja. Neked kell lépni, méghozzá tőle jó messzire és vissza sem nézni.
2012. szept. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Én már küldtem őt akkor, amikor előjöttek a "gondjai", amikor láttam, hogy magába fordult. Elmentem volna vele, de nem akart. Pedig szereztem is neki egy jó orvost, de akkor is kiakadt, hogy ő nem bolond, stb...annyiban hagytam a dolgot.
2012. szept. 16. 19:46
 5/33 anonim ***** válasza:
89%

Nos a fő ok amiért beleszerettél valószínű a személyisége és maga az ember volt.

Úgy gondolom elkellene neki mondani részletesen mi zavar benne, lusta, nem lehet vele közös programokat szervezni, nem ad a külsejére stb.

Talán elmehetnetek együtt edzeni, életmódváltás, kirándulgatás, jövés-menes es megértetned vele hogy ez az o érdeke is. Ilyen terén talán adhatnál neki egy utolsó esélyt, persze hacsak o is képes odatenni magat.

A szomszédlánnyal kapcsolatban annyit, hogy nem szerettél bele mivel megcsak nem is ismered igazan, csak fanatizálsz róla és fellángoltál...

2012. szept. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:

"Úgy gondolom elkellene neki mondani részletesen mi zavar benne, lusta, nem lehet vele közös programokat szervezni, nem ad a külsejére stb.

Talán elmehetnetek együtt edzeni, életmódváltás, kirándulgatás, jövés-menes es megértetned vele hogy ez az o érdeke is. Ilyen terén talán adhatnál neki egy utolsó esélyt, persze hacsak o is képes odatenni magat."


Jaj, ezeken már mind-mind túl vagyunk!!! Kérhetem ezerszer is bármire, nem hajlandó változtatni, csak most ígérget, hogy válást emlegetek. Elfáradtam, azt hiszem.

2012. szept. 16. 19:52
 7/33 anonim ***** válasza:
74%

Tudom, milyen az, amikor az ember elfárad, bár én még csak egy 3 éves kapcsolatban éltem meg. Mikor mindegy már, mit mondtok, úgyis tudjátok mindketten, hogy nem fog megvalósulni. Én azt mondom, ne adj már egy utolsó utáni esélyt, főleg, hogy úgyis tudod, hogy már sosem leszel igazán boldog mellette. Kész, meghalt az érzés, van olyan szint, mikor már nem lehet visszhozni, és nem is érdemes. Szerintem lépj minél előbb, költözz el onnan, és add meg magadnak az esélyt a boldogságra.

Ne aggódj, fogsz megfelelő párt találni, én is kutyás vagyok és természetimádó, nincs is annál jobb, mint egy nagyot sétálni a kutyákkal a természetben:)

2012. szept. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
17%
joban roszban egeszsegben betegsegben feltetel neluk szeretni kell a feleseged hiszen erre eskudtel neki akkor is ha kover depresszios lusta stb ot valasztottad
2012. szept. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
7%

Azért itt a kutyával való közös természetbeli sétákról többről van szó...

Kedves kérdező, kerdem en, miert vetted felesegul ezt a not ha most meg igy hirtelen kiabrandultal belole egy 22 eves friss csibe lattan?

Azert valld be oszinten te is mas nokre csorgatod a nyalad es most mar a feleseged nem eleg jo hirtelen.


Minek vetted el ha nem szereted a teltebb noket, vagy mar akkoris lattad rajta hogy teljesen mas az erdeklodese?

2012. szept. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:

ma 20:14


Azt hiszem nem igazán érted amikt írtam. A kérdéseidre válaszoltam is, még mielőtt feltetted volna azt...


De idézek pár sort, hátha végre felfogod.:


"Amikor még csak jártunk a feleségemmel, addig ő is társam volt a nagy kutyasétáltatásokban, kirándulásokban. Persze nem csak az volt, amit én akartam, mentünk moziba, vásárolgatni, amit ő akart."


" Hízott, rengeteget, kb 30 kilót(nincs gyerek). 160 centi, és kb 100-110 kiló. Régen sem volt sovány, de nem zavart."


"Az zavar, hogy dolgozik, hétfőtől csütörtökig, 1-2 óra körül végez, hazajön, megfőz, és ennyi. Semmire nem hajlandó, a kutyaszart sem szedi össze, az esti kutyasétáltatásokat sem együtt csináljuk már, csak tesped a tévé előtt. A mosogatóban áll a tányér és pohárhalmaz, az ő szemét nem szúrja, csak az enyémet, így én mosogatok, mindig. Amikor 4 éve összeköltöztünk, minden más volt."


"ázasság után magába fordult. Amikor rákérdeztem, azt felelte, hogy ő most már nem kell majd senkinek, csak nekem, így minek figyeljen úgy oda magára, mint eddig."


" eszembe jut a feleségem, aki teljesen más ember lett, mint akit feleségül vettem."


"Nem érti meg, hogy engem nem a súlya érdekel, hanem az, hogy kiölte magából a régi énjét, azt, akibe beleszerettem."


Azt hiszem minden kérdésedre válaszoltam, ha így sem fogtad fel, akkor mellőzd a válaszolgatást, mert fáj, ha érthetetlen valaki.

2012. szept. 16. 20:24
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!