Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » HA a volt nejemmel elváltunk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HA a volt nejemmel elváltunk, már nem is lakunk együtt, a lakcimünk sem ugyanaz, de van egy közös gyerekünk, aki után havi fix gyerektartást fizetek. Milyen segélyhez, vagy milyen munkahelyi juttatáshoz lehet szüksége az én TB számomra?

Figyelt kérdés
2012. okt. 4. 12:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
70%
Én még sem segélyes, sem munkahelyi papírok esetében nem találkoztam azzal, hogy a volt házastárs TB számát kérték volna. Ha a feleséged továbbra is kéri, te viszont kételkedsz, akkor mond meg neki, hogy adja oda a papírt vagy menjél el vele és együtt töltsétek ki.
2012. okt. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm, én sem tudok róla, akkor ezt fogom tenni.
2012. okt. 4. 12:47
 3/14 anonim ***** válasza:
70%
Ha a gyermeked bármilyen ügyéhez kell, akkor úgyis köteles megmondani, hisz mindannyiótokat érint.
2012. okt. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
70%
Talán,ha családsegítő vagy a gyermekjóléti szolgáltatást vesz igénybe,mert ott Taj alapú nyilvántartás van ettől az évtől.
2012. okt. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
51%
Miért félted a TB számodat? Nem fog rá csípőprotézis műtétet elkönyveltetni. Mást nem nagyon tud vele csinálni. Nyugodtan odaadhatod....az csak egészségügyi ellátásban fontos.
2012. okt. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
70%

Elvált emberként én is rengeted dolgot intéztem a gyermekeim miatt, azonban sehol sem kérték a volt társam adatait, hiszen nekem azt nem kötelességem tudni. Ha tényleg egy hivatal kiváncsi az adatra, akkor az hivatalos módon fel fogja venni a kapcsolatot a volt társsal - ez a feladatuk.

Valószínű a kérdezőnek van oka kételkedni, s ha ez így van, akkor ne adja ki az adatokat a volt társnak! Ennyi! Egyébként a TB kártya alkalmas arra, hogy megtudjuk ki-hol és mióta dolgozik egy adott munkahelyen.

2012. okt. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

Ahhoz nem kell TB kártya ott az APEH...


Ha most simán mentek a dolgok eddig nem értem miért kéne kukacoskodni "nemadomodaaaa" tiszta dedó. NEM tud vele visszaélni.

Apuka se titkolózzon és ennyi.

2012. okt. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
79%
Ha anyuka elvárja, hogy apuka ne titkolózzon, akkor anyuka mondja meg szépen mire kell, neki se legyenek titkai.
2012. okt. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
54%
Én négy éve elvált nő vagyok gyerekkel, de eddig még soha, semmihez nem kellett a volt férjem TAJ száma. Semmiképp ne add neki oda, bár szerintem nem tudna visszaélni vele sehol...
2012. okt. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
semmihez nem kell a volt társ taj kártyája.elvált vagyok sose kérték még sehol a gyerekem dolgaihoz az apja taj kártyáját
2012. okt. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!