Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Családjogi törvénnyel kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Családjogi törvénnyel kapcsolatos dolgokat hol találok a neten?

Figyelt kérdés

Konkrétan láthatás és gyermekelhelyezési dolgok érdekelnének, pontosabban ha az újszülött az anyánál van, hogyan oldják meg általában a láthatást? Hányszor, mennyi időre és hol láthatja az apja?

Esetleg ha tapasztalatotok van ebben, azt is szívesen fogadnám!



2008. máj. 28. 17:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak keress rá a google.hu oldalon, minden ott van! :))
2008. máj. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
gondolhatod, már megtettem, nem sok hasznos dolgot találtam, és úgy gondoltam talán jobb ha végre konkért dolgot hallok, ezt hogyan csinálta más!?
2008. máj. 28. 17:25
 3/9 anonim válasza:
100%
2008. máj. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Itt is sok hasznos dolog van leírva: [link]
2008. máj. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a linkeket, sokat segítettek. Személyes tapasztalatokat is szívesen vennék....
2008. máj. 28. 19:32
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Itt találod meg a Családjogi törvényt, a hivatalosat, a Magyar Közlönyben is szereplőt. Hogy hányszor és mennyi időre láthatja az apja, az rengeteg dologtólfügg, talán csak a hol, amit itt most meg lehet határozni, mivel újszülött egyértelmű, hogy otthon nálad láthajta. Általában heti láthatást állapítanak meg, de mondom ez is csak általában van. Mivel újszülött,valószínű néhány órát állapítanak meg.

2008. máj. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
És ha én nem akarom hogy nálam lássa? Séta közben vagy más helyszínen is lehet nem?
2008. máj. 28. 20:02
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze lehet, csak azt hittem, hogy még annyira kicsi, hogy nem viszed ki a lakásból. Igen, azt is megállapíthatja a bíróság, főleg ha megindokolod, hogy miért nem akarod, hogy nálad lássa.
2008. máj. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Ja, én nem akarok bíroságra menni azt remélem meg tudunk egyezni anélkül. CSak tudni akarom szabályos lehetőségeket vetek-e fel neki! Egy 1 hónapos gyereknek is szüksége van levegőre, 1-2 óra séta minden gyerkőnek kell, sztem az lenne a legjobb. Nem?

2008. máj. 28. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!