Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A férjem nem láttja előre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem nem láttja előre tettei következményeit, ha bekövetkezik amire előre figyelmeztettem akkor sem ismeri el, hogy hibázott, folyton az elkövetett meggondolatlanságait vagyok kénytelen kompenzálni, válás?

Figyelt kérdés

Belekezd mindenféle dologba a család utolsó anyagi tartalékait felhasználva a megkérdezésem nélkül ,folyton közlekedési balesetet okoz ,ha őt találják vétkesnek akkor neki áll feljebb ,hogy tanuljon meg a másik vezetni .

Több mint egy éve küzd azzal,hogy megszünt a régi hosszútávú munkaviszonya ,azóta több helyen dolgozott,leginkább bejelentés nélkül ,mert mást nem talált,most végre van munkahelye ,de már egy hét után azt mondja,hogy ha még egy hetet kell itt dolgoznia akkor a temetőbe megy túlterheltség miatt .


Gyakorlatilag a család összes problémája az én felelősségem és még hozzájön mindig az amiket ő okoz meggondolatlanságból.


2013. jan. 13. 19:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
62%
Kihagynám a hosszú okfejtést, én úgy elhagynám, mint a sicc.
2013. jan. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%
én ilyennel össze se házasodnék. az exbarátom is ilyen volt nem hiába lett ex.. ő azóta is csinálja a hülyeségeit és anyagi csődbe jutatja magát, én meg köszönöm jól vagyok..
2013. jan. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
95%

Ugye tudod, hogy mitől neveznek valakit férfinek?

A probléma megoldó képessége, a kitartása és a talpraesettsége miatt.

Ha ezek hiányoznak a férjedből (elég sanszos) akkor megér a szituáció egy nagy beszélgetést!

2013. jan. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
40%
Ezt hagy ne kelljen magyarázni: VÁLJ EL!
2013. jan. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
78%

"Ugye tudod, hogy mitől neveznek valakit férfinek?

A probléma megoldó képessége, a kitartása és a talpraesettsége miatt."


Basszus, 30 évesen kell megtudnom, hogy valójában férfi vagyok?? Ugyanitt elcserélhető egy felesleges X kromoszóma egy Y kromoszómára!

2013. jan. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
63%

Ugye tudod, hogy mitől neveznek valakit férfinek?

A probléma megoldó képessége, a kitartása és a talpraesettsége miatt."



háááát akkor az én környezetemben igen csak sok a transznemű... :-/

2013. jan. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Egyszerű a megoldás, már ha nem akarsz tőle elválni. Szóval ne legyél vele közös kasszán.
2013. jan. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
13%

Jóban-rosszban, ha mond ez neked valamit.


1 év után csinálod ezt a hisztit? no comm.


Most te vagy a családfentartó, hajrá-eddig ő volt, most te vagy..ezért nem kell hisztizni felnőtt ember vagy a család ugyan úgy a te felelőség is.

2013. jan. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
20%

". Szóval ne legyél vele közös kasszán."


De addig jó volt a közös kassza mig a faszi letette a több lóvét. No comm.


Egy családban közös kassza van.

2013. jan. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
64%
Szegény édesapám volt ilyen, 25 év házasság után, munkahelye elvesztése után, hosszú-hosszú évekig. Nem használt szép szó, érvelés. Százezreket vert el, igazából nem is tudom hogy nekünk akart-e jót vagy maga előtt bizonyított volna, vagy mindkettő. Minket is sokat bántott. Most, isten nyugosztalja, rossz anyagi helyzetben van anyum, és a sok eltitkolt tartozást fizetjűk. Gondolkodj el erősen. Nem kívánok senkinek ilyen életet.
2013. jan. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!