Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Csak ígér és soha nem történik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csernag kérdése:

Csak ígér és soha nem történik semmi. Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

6 hónappal ezelőtt megismerkedtem egy perzsa fiúval. Nekem van 2 gyerekem. 2 hónapja összeköltöztünk. Én mosok, főzök, takarítok + a gyerekeket viszem iskolába és foglalkozom velük. A srác egész nap itthon van (a k

huga is velünk él aki 22 éves). Talán 3szor vitte el a gyereket az iskolába. Amikor beteg voltam 2 napot nem vitte senki a gyereket mert én nem tudtam. Ő ekkor is otthon volt. Úgy érzem idióta állatnak néz akinek mindent bírnia kell. Emellett azt mondja, hogy nagyon szeret. Nagyon fáradt vagyok és egyedül érzem magam. Ő úgy állítja be, hogy ez egy hiszti és ő teljesen rendben van. Azt hiszem ha elhagyom talán mindenkinek jobb lesz. :( Ti mit tennétek a helyemben?


2013. febr. 6. 16:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindenkinek nem is, de neked meg a gyerekeidnek biztosan. Amúgy két gyerekkel hogy tudtál összeköltözni valakivel 4 hónap után?
2013. febr. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Talán jobb lenne külön.
2013. febr. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Jégtánc ***** válasza:
Két különböző kultúra.Nagyon nehéz összeegyeztetni.Természetesen van akinek sikerül.Viszont már most sem képes semmilyen kompromisszumra,nem segít neked.Nem fog megváltozni.Helyedben nem tudok lenni,viszont kőkeményen át kell értékelni a kapcsolatotokat.Az hogy szeret,az magában nem elég.
2013. febr. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ami már az elején ilyen zűrős azt meg ette a fene!

Jobban jársz te is és a gyerekeid is, ha szépen kinyitod előtte (tük) az ajtót aztá egy életre bezárod!

Egyébként én sem értem, hogy mertél ilyen gyorsan két gyerekkel összekötözni vele! Egyedülállóként sem tenném!

2013. febr. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Tipikus példája vagy a külön földrész külön kultúrának.

Náluk ez teljesen normális, ahogy viselkedik. Ezzel egy másik iráni nö nem is lenne kiakadva.


Vagy kiteszed vagy együtt élsz ezzel.

2013. febr. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mi a bánatért kellene a húgának egy tök idegen gyerekeket oviba vinnie?
2013. febr. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

6/6 Talan,mert o is ott el,akkor ennyit minimum besegithetne!

Szerintem hagyd ott,mert ez igy nincs rendjen.

2013. febr. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

7/7

Nem írta a kérdező, hogy ki költözőt kihez. Lehet a kérdező költözőt a férfihez és a testvéréhez. Ebben az esetben miért is?

Beköltözik hozzájuk 3. ember meg még segítsem is nevelni a gyerekeket, nekem is meg van a magam gondom bajom.

2013. febr. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Akkor haladjuk sorban:


1. A gyerekek nem az övé, hanem a tieid. 4 hónap után ne várd, hogy "felelősségteljes apa" legyen!


2. A húgának végképp semmi közük a gyerekekhez...


És ezek után jön a lényeg, amiről nem esett eddig szó:


Kié a lakás? A tied? Az övé? Vagy közös? Vagy összeköltözéskor közösen béreltétek?


Ha a tiéd, és csak Te dolgozol, és Te tartod el őket, akkor azt kell mondjam, nem vagy normális! Akkor innentől kezdve Te dirigálsz, ők szépen menjenek el dolgozni, meg segítsenek be a háztartásba, mindent az egyenlőség elvén!


Ha nem tetszik nekik, akkor mehetnek!


Ha viszont a srácé a ház... akkor vagy tűrsz, vagy költözöl... ugyanis a más kultúra miatt semmi nem fog változni!


Ha viszont közösen bérlitek, akkor le kell ülni beszélgetni, a pasival, és a hugicával is, hogy ki mennyivel tud beszállni, és ki miben tud segíteni... ha együttműködőek, akkor OK, ha nem akkor meg kell beszélnetek, ki az, aki költözzön...

2013. febr. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!