Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A feleségemmel közös megegyezé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Koósz lászló kérdése:

A feleségemmel közös megegyezés szerint váltunk volna, de tudomásomra jutott, hogy a házasság alatt megcsalt és most is fenntartja a kapcsolatát. Az részéröl milyen jogi következményei lehetnek, ha a tárgyaláson feltárom ezt a tényt?

Figyelt kérdés
2013. febr. 15. 09:10
1 2
 1/20 intrepid ***** válasza:
92%
Semmilyen. Diszkréten kezelt félrelépés nem válóok. Az pedig hogy most is fenntartja, annak a jele, hogy új életet kezd.
2013. febr. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
33%
Még egy pasi,aki aláakar vágni az exnek! :)Sokra nem mégy vele,semmi hátránya nem lesz! Én is megcsaltam,felhozta ő is,annyit kérdezett a bíró,evvel a férfival akarok élni?Mondtam:igen! Itt le is zárta a témát!:)
2013. febr. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
89%
Semmi. A megcsalás nem bűntett, nem törvénysértés, rajtad kívül senkit nem érdekel.
2013. febr. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
29%

Gratulálok, még buszken is szamolsz be arról, hogy megcsaltad a parod.

Azt mondom, hogy az elet nem szokott adós maradni... :)

2013. febr. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
54%
4 A kérdezőt csalták meg,jóreggelt!
2013. febr. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
21%
4.Igen,büszkén számolok be! Annak oka volt,te nem gondolod?Talán nem kellett volna elinnia az agyát és nem kellett volna összepisilnie n magát és sorolhatnám! :) Amúgy vártam az ilyen megjegyzést,egy percig nem lepődtem meg!:)
2013. febr. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
24%
Csak úgy érdekelne milyen következményre gondolsz: kártérítésre, vagy hogy neked ítélik a gyereket?
2013. febr. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
23%
Ha a feleség csalja meg a férjét, az nem jelent semmilyen hátrányt. De ha a férj, az már igen.
2013. febr. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
71%

Ha válni kell akkor válni kell! A válás azt jelenti hogy nem működött a kapcsolat. Senkit nem érdekel hogy miért. Egy csomó dolog miatt lehet válni: új szerelem jön a képbe, alkoholizmus, agresszió, testi-lelki terror, nem házias, rossz szokások...stb.

Ez mindenki magánügye.


A bírót nem fogja érdekelni hogy megcsaltak.

Amúgy meg nem értem Kérdező hogy miért akarsz rosszat a volt feleségednek... Elhiszem hogy fáj és megalázónak érzed a félrelépését, de azért nem kell vissza támadni. Én legalábbis nem próbálnék kicseszni a párommal... több eszem van annál. Legyen boldog, isten vele. Javaslom hogy te is így állj hozzá.


Megspórolsz egy csomó stresszt.

2013. febr. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
42%
Ez nem Amerika.
2013. febr. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!