Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Kihez fog kerülni a kislány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kihez fog kerülni a kislány?

Figyelt kérdés
26éves vagyok most válok 4év házasság után a 30éves páromtól a 4éves kislány kihez kerülne én és a férjem is szeretné a férjem adta be a válópert mert megcsaltam és együtt vagyok az új pasimmal.
2009. szept. 8. 19:46
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
A gyerekeket majdnem mindig az anya kapja. Az teljesen mindegy, hogy ki adta be a válópert és ki kit csalt meg.
2009. szept. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Akinél a gyermek szellemi és testi fejlődése nem szenved csorbát.(hülye fogalmazás).
2009. szept. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
61%
Ebben az esetben van esély, hogy a férj kapja, és joggal. Nehogy már ő szenvedjen a gyerek hiánya miatt, amikor te vagy a hibás. Ha talál egy jó ügyvédet, akkor te elköszönhetsz a lányodtól.
2009. szept. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Miért én lennék a hibás ha ő adta be a válópert én vele maradtam volna.
2009. szept. 8. 20:23
 5/24 anonim ***** válasza:
66%
Ezt komolyan kérdezed? A párod jogosan adta be a válópert,mert te megcsaltad!Milyen erkölcsi elveid vannak neked?Milyen példát mutatsz a lányodnak? Ez sajnos a bírónőt nem fogja érdekelni,és neked ítéli a gyereket.Sajnálom szegényt,hogy ilyen felelőtlen anyja van.
2009. szept. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
57%
Hogy te milyen sötét vagy. Szegény gyerek. Ha szereted, akkor mondj le róla a férjed javára.
2009. szept. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
92%
Egy válásnál már nem számit ki kit csalt meg, a továbbiak a lényegesek, milyenek a körülmények, milyen életvitelt fojtat az anya,...stb... tehát mindegy ki adta be a válopert ha ezekkel nincs gáz, az anyánál marad.
2009. szept. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
90%
Ilyenkor jön az hogy az egyik szülő próbálja bizonygatni hogy a másik alkesz/drogos/rossz szülő, miközben szegény kislány csak szenved és tönkremegy bele. Pokolba azokkal a "szülőkkel" akik ezen képesek átkényszeríteni a gyereket.
2009. szept. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Minden csak attól függ, hogy te vagy ő mit tudtok felmutatni. Igaza van az egyik válaszolónak, miszerint azé a gyerek, aki a legjobb körülményeket tudja biztosítani és nem akadályozza semmivel a tovább fejlődésben (értem ez alatt, rendesen járatja óvodába, foglalkozik vele, és a tőle telhető módon megad mindent, amire annak a gyereknek szüksége van) Ha mondjuk a férjednek biztos anyagi háttere van, és ki tudja elégíteni a kislány szükségleteit, mind érzelmileg, mind anyagilag, és mondjuk neked rosszabb a szociális helyzeted kevesebb esélyed van rá, mint neki, főleg úgy, hogy jogosan és nyomós okkal adta be a válópert.
2009. szept. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
49%

Lehet hogy megkapja az apa a kislanyt. A birosagon orulnek, ha egy ffi akarja a gyereket, es ilyenkor inkabb nekik szoktak itelni.

Szerintem neked fontosabb a pasid, mint a kislanyod, a csaladod. Ha nem lenne fontosabb a baratod, akkor soha nem tudtad volna megcsalni a ferjedet.

En nem sajnallak, ha nem kapod meg a gyereket. En csak a kislanyt sajnalom, szegenyt. Miattad a lelke megserul!

2009. szept. 9. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!