Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan lehet egy szakítást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet egy szakítást kíméletesen közölni?

Figyelt kérdés

Võlegènyemmel 6 ève vagyunk együtt. Anyôsügyileg a lehetõ legrosszabban indult a kapcsolatunk, de vègèn ( 1 èv szenvedèses távkapcsolat után) kiállt mellettünk ès elköltözött.


Eltelt 6 èv, együtt laktunk az èn családomnál, mostmár albèrletben , tudni kell hogy mindent èn szereztem neki (minden állást, vagy bármi ami kellett) tulajdonkèppen a semmit nem èrõ nevelès miatt egy nagy gyereket kaptam , de azt hittem hogy a különèlet miatt majd változik, de tèvedtem. Jelenleg a munkája sem èr szinte semmit, bèrmunkás egy raktárban, be sincs jelentve, az anyja miatt nem mer semmit tervezni, mert jaj mit szól(nak) majd, mèg a kezemet is szinte magamnak kèrtem meg...ugyanakkor lelkiismeret furdalásom is van, hogy èn hoztam el õt, tudván hogy "nevelni " kell mèg, de ezt nem lehet úgy hogy a másik csak várja a sültgalambot, nem?

Mègiscsak 6 èv ès voltak jó idõszakok is, nem sok a szülõk miatt, de azèrt volt, ti mit tennètek?

Maradnátok hátha van remèny vagy drasztikusan lèpni kell? Olyan nehèz, kèrlek segìtsetek! :(



2013. máj. 19. 22:13
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
És te már nem érzel iránta semmit? Biztos, hogy menthetetlen a kapcsolat?
2013. máj. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

Ha már most ilyen kétségek merültek fel, akkor azt is tudnod kell hogy ha eddig nem sikerült megváltoztatnod az anyjához való hozzáállását, akkor később sem fogod amikor feleség, és a gyereketek anyja leszel. Így inkább gondold végig, hogy továbbra is így akarsz-e élni vele. Ha nem akkor szakíts. Kár tovább húzni az időt évekig.

Kíméletesen sehogy sem lehet elmondani. De azért ne sms-ben vagy ne egy cetlivel dobd ki. Ülj le vele, és mond el neki hogy mi bánt téged. Mond el hogy úgy érzed a 6 év alatt semmit nem haladt előre, még mindig az anyja szava a döntő. Neked ez nem jó, ezért az a legjobb megoldás ha mindketten más utakon próbáljátok tovább..Mond, hogy addig költözzön el amíg a bérleti szerződés nem jár le. Mivel te is hazaköltözöl, így nincs értelme a lakást bérelni tovább..

Ha viszont látsz még reményt a kapcsolatban akkor sem árt egy alapos beszélgetés köztetek.

2013. máj. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
Ha még szereted, akkor ülj le vele beszélgetni, Osszátok el az otthoni feladatokat. Ő mosogat, te főzöl pl. ez sokat jelent hidd el. Aztán próbáljatok szétnézni más meló után. Ha még szereted, mond el neki miben változzon, mert ha nem teszi akkor le fogod zárni a kapcsolatot mert te nem tudsz így élni. Ha továbbra sem megy x idő múlva akkor váljatok el békében. A lényeg, hogy el kell mondanod miért történik mindez, hátha megembereli magát.
2013. máj. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

Hogyne èreznèk, lehet ha nem èreznèk semmit akkor már nem dilemmáznèk. Csak azt se tudom már mit èrzek, hol sajnálom, ès magamat szidom , hogy hogy gondolhatok olyanra hogy elhagyom , hisz szeretem, máskor meg elbõgöm magam hogy "elvesztegettem" 6 èvet ès csak visszafog.

Amùgy egy nagyon rendes ember,bár elèg èrzèkeny , de nem iszik nem nõzik, õ velem gondolja az èletèt, de ez ìgy nem èlet. Mindent elintèzek èn ha törtènik valami, èn nyugtatom õt ha gond van, èn mondon meg mit tegyen miközben èn is kètsègbe vagyok este csak nem mutatom. Ezt valahogy már egyszerûen nem bìrom.

2013. máj. 19. 22:28
 5/28 A kérdező kommentje:
A házimunkával nincs baj, az anyjával se úgy hogy az van amit õ akar csak nem mer elmondani semmit mert aztán majd rólunk beszèlnek ha valami nem úgy van ahogy õk akarják ès ez mekkora gond már...èrtitek...ès ebbôl állandó feszültsèg van, pl a kezemet is azèrt csak tavaly kèrte meg 5 èv után mert úgyis balhè lesz belõle hogy nem az õ városukba lesz tõlünk 140 km-re ìgy ibkàbb húzta, mintha ezzel megoldott volna bármit is.
2013. máj. 19. 22:34
 6/28 anonim ***** válasza:
6 évet elpocsékoltál gyereknevelésre. Nem kellene most már egy igazi férfi is az életedbe? Mondom ezt inkább iróniával, mint sértően, mert én is elpocsékolam 5-t az enyémből, még hozzá is mentem. Aztán elváltunk. Várj el többet, ha boldog akarsz lenni. Nem a te felelősséged felnevelni egy mamlaszt! Keress Férfit! N29
2013. máj. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
0%
Minden pasi egyforma. Ezt jó ha belekalkulálod, csak van akinek kijár a "jóból" mert piál és nőzik, de alapjáraton mindegyik ilyen mint amit irtál. Úgy hogy jöhet utána még X db, ugyan ezek a problémáid elő fognak jönni. Ezt már nekem is mondták, és én is igy látom nagyon sok nő életében.
2013. máj. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
75%
Nem. Nem igaz, hogy minden férfi egyforma. A 35 éves mamlasz exférjem köszönőviszonyban sincs az új párommal. A mostani társam Férfi. Rendezi a szüleit, kezeli őket, és nem szólhatnak bele az életébe. Határozott véleménye van, tervei a jövőre nézve, stabil munkahelye van évek óta, nem lusta és nem beszari. Vannak igazi Férfiak még, és meg is lehet őket találni, csak keresni kell!
2013. máj. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Akkor adjak föl 6 èvet egy amùgy alapjáraton rendes ès jó emberrel csak mert elcsesztèk a nevelèsèt ès ez tönkreteszi az èletèt? Tènyleg ezt kell tennem? :/
2013. máj. 19. 22:46
 10/28 anonim ***** válasza:
Vagy sajnálatból vele maradsz, rendezgeted az életét, nevelgeted, de változni nem fog. Ki mondta, hogy az ő élete a te felelősséged? Én csak kérdezem, azt csinálsz, amit akarsz. De ha nem vagy boldog, húsz év múlva elhagyni még rosszabb lesz. Lehet sajnálatból együtt lenni valakivel, csak nem éri meg. Mert nem leszel boldog.
2013. máj. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!