Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Egy gazdagabb par, konnyebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy gazdagabb par, konnyebben valik?

Figyelt kérdés
Tehat kisebb a tolerancia szintjuk, mint mondjuk egy kevesbe tehetos parnak?

2013. máj. 22. 15:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Nehogy azt hidd! Ez ugyanis nem a pénztől függ, hanem az intelligenciaszinttől.

A csóró pár a fél habverőn veszik össze, a drága meg a Bentley-n.

2013. máj. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Mindenki azt félti amije van. Nővérem hiába keres majdnem 7 számjegyű összeget, de a férje nála is többet, és nem hagyja sem a házat, sem az utazásokat, sem semmit. Pedig sógorom csalja fűvel-fával kezdetek óta, most már ő is elkezdte. Hiába keres 850et, ő ebből "nem tudna megélni" 2 gyerekkel. EZt mondja:)
2013. máj. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
46%
Ez nem tolerancia szint kérdése, de valószínűleg igen, könnyebben válnak, hiszen nincsenek anyagilag egymásrautalva. Ugyanez egy szegényebb(vagy sajnos manapság már átlagos) párról nem mondható el.
2013. máj. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
95%
2es vagyok. SZóval vannak dolgok amiket csak kettőjük pénzéből tudnak megtenni. Na ezeket nem hagyná ott semmiért.
2013. máj. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

jómódban éltünk, amit én teremtettem elő.

a lány csak mindebbe beleült, majd élvezni akarta, később megnőtt az igényszintje, és már negyedévente brazil meg egyéb utakat követelt magának, de nem dolgozott semmit sem.

Nekem egyre jobban ment a csillagom.

egyszer benyögte h válni akar, mert úgy érzi nem törődöm vele.

belementem, de a válás után meg követelni akart vmiféle jogcímet lovét, h a korábbi életvitelét folytatni tudja.

Hát a k.rva any.ába küldtem el.

most meg ott él a szüleivel és segélyt kap, és állandóan sír , h erre meg arra sincs pénze.

2013. máj. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal nehezebben, ugyanis sokkal több minden van, amin össze lehet veszni. Ráadásul folyamatosan vitaforrás ki teremtette elő, mi különvagyon és mi nem.
2013. máj. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Rokongyerkőc keresztszülei nagyon vagyonos emberek. 3 és fél évig cirkuszoltak a törvény színe előtt, mire sikerült megállapodniuk üvöltözés és anyázás nélkül.


Szóval...

2013. máj. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!