Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elég furcsa dolgok vannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég furcsa dolgok vannak nálunk. Másnál is igy müködik a párkapcsolat?

Figyelt kérdés

röviden felvázolom,mik azok a dolgok,amiket kissé furának tartoka párkapcsolatomban.5 éve vagyunk eggyütt,ebböl 4 éve eggyütt is élünk.

a ház amiben lakunk a párom nevén van.(ez késöbb lesz lényeges.)

sajnos közel egy éve nem dolgozom,mert a szakmámban nem találok,állást, más munkaerötéren pedig nem dolgoztam még,igy oda meg ezért nehéz bejutnom.

állandó veszekedések vannak emiatt,pedig eddig kaptam munkanélkülit de lassan lejár,és én nagyon félek,hogy kitesz innen ha nemtudok beleszállni a háztartsba anyagilag.pedig én igyekszem,hoyg legyen pénzem,most is vasárnap éjjel elvállaltame gy olyan malot a mit nem birtam fizikailag,még ma is fáj mindenem töle,és egy korábbi mütétböl kifolyolag enm is emelhetem volna ekkorát.

állandoan veszekszik velem,mindneb beleköt,tegnap mire hazaértem,ö már elment egy tanfolyamra,és listát találtam mit kell megcsinálnom.este mondtam neki ,nem szeretnék még egy listát tudom a dolgom....mire ö joga na hozzá,mert én pénzt nem teszek le az asztalra.meg én beadom a rezsibe a részem,utánna a többit bevásárlásra,miota nem dolgozok,semmi ruhanemüt smmi luxust nem engedtem meg magamnak.most szükségem elnne egy kissebb összegre ,az automhoz,neki van pénze,nem kisebb összeg,de nem ad.most ki akar menni külföldre és azt mondta tegnap ,hogy legszivesebben lezárná a házat arra az idöre,én meg menjek amerre akarok,mert ugysem tudoma fizetni a rezsimet.háát nagyn rosszul esett ,hoyg 5 év után igy cserben hagy.vagyis én igy lérzem .én csak azt szertném töletek megtudni,hogy jogos e a sértödöttségem. mert én ugy gondolom,hoyg ha valaki a másikat szereti,akkor ha baj van ,nemfordit hátat neki.vélemények?

ja én nem mgyek ki vele,mert nem tudok nyelvet,meg engem nem vonz külföld,és félek attol is hogy ha otts em sikeül állást kapnom,akkor hoyg jövök haza?

véleményem szerint egy jol müködö párkapcsolatban nem kérdés az,hoyga egyik a másikon segit. nem?

ja ez most jutott eszembe avlemelyik nap azt mondta nekem,hyg jövö honaptol elfelezzüka hütöt,és alulra pakolok én fölülre ö,és ki mit vesz azt eszik.


2009. okt. 20. 14:17
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
86%

Áruld már, hogy a nők tényleg hülyén születnek, vagy tanuljátok valahol? Tudsz erre nekem válaszolni, hogy te miért vagy ezzel az emberrel?

NE haragudj, de nem tudtam szolidabban megkérdezni....

Szerintem te is tudod a választ. Te ennek az embernek lakó bérlőtársa vagy semmi más, ja meg max egy lyuk AMIT néha megdug.

2009. okt. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 anonim ***** válasza:
92%

nem normális ami nálatok van, az biztos.

Hogy jogos-e a párod neheztelése, abba nem látok bele (gondolok itt arra, hogy tényleg megteszel-e mindent, hogy találj munkát. Ha így van, akkor nem szép tőle, amit tesz)

2009. okt. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/63 anonim ***** válasza:
83%
az mondjuk nem derült ki, hogy nő az illető. Legalábbis számomra
2009. okt. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/63 anonim válasza:
95%

még soha nem írtam senkinek, hogy hagyja ott a másikat, de neked igen! ez annyira megalázo ahogy veled viselkedik. hogy hogy kulon konyha, meg bezárná a házat ha kimenne kulfoldre?te meg menj ahova akarsz. Ezek szerint nem tisztel téged még egy szemernyit sem, és nem is szeret.

Csak az anyagiak fontosak neki?

Mindenesetre probald megbeszélni vele, hogy komolyan gondolja-e ezeket a dolgokat, és azután donts, hogy szeretnél-e ilyen kapcsolatot...

2009. okt. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/63 anonim ***** válasza:
78%
teljesen jogos a sértődöttséged. ha a helyedben lennék, ott hagynám ezt a férfit, mielőtt még komolyabbra fordul (házasság, gyerek, stb.). nem tisztel téged, ez egyértelmű.
2009. okt. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/63 anonim ***** válasza:
93%
Hagyd el ez nem kapcsolat már,,,,én elváltam,,de kényszerből még 1 fedél alatt lakunk,,,de még nálunk sincs megszabva,,hogy kié az alsó és kié a felső polc a hütőben!
2009. okt. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/63 anonim ***** válasza:
71%

hol lakok? Ha valami kicsi faluban vagy apró városban akkor megértem ,hogy nehéz melót találni, de a környező városokban sem? Még ezt is megérteném mondjuk talán.


De sehol semmi meló? egy árufeltöltő vagy újságkihordás vagy akármi se?


Nem mondom, hogy a párod stílusa helyénvaló, de nyilván idegelő ha ő tart el teljesen. Otthon csinálsz valamit? Pl vezeted a háztartást, mennyire veszed ki a részed otthon a munkákból? Mert ha otthon vért izzadva viszel mindent, mosol-főzől-takarítassz, stb, akkor még mondhatjuk, hogy igazságtalan ha azt mondja, hogy semmit nem csinálsz.

2009. okt. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/63 anonim ***** válasza:
94%
Kérlek olvasd végig,amit írtál és rögtön rájössz,hogy semmi keresnivalód a párod mellett. Finom fogalmazva NEM SZERET! Megalázóan viselkedik veled. Ezt senki se érdemli meg. Ha tudsz költözz haza a szüleidhez.
2009. okt. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/63 anonim ***** válasza:
67%
Nemhogy megelégednél hogy nagylelkűen eltart de még autóhoz akarsz pénzt kérni. nemtalálsz munkát ugyis el kell adnod. Az nem mentség hogy mert neki van akkor adjon. nem rajta kell élősködni. Legyen neked is saját amit beleadsz.
2009. okt. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/63 anonim ***** válasza:
86%
Nő vagy, vagy férfi? Bár akármelyik is, valóban megalázó a helyzeted, így nem élet az életed. Sürgősen hagyd el a párod!
2009. okt. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!