Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » 3éve házasodtunk, van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3éve házasodtunk, van egy 2éves kifiunk, a feleségem már másfél éve mással él. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem volt elég neki, hogy megteremtettem a házat, autót(amiért rengeteget dolgoztam)szerettem mindennél jobban.Indul a válás, kihasználja, hogy nem vagyok itthon, rengeted pénzt követel mindenre. Egy éve gyermektartást is fizetek neki. Szabadulni szeretnék, de nem úgy, hogy mindig hülyét csináln belőlem. Milyen jogaim vannak?Mit tegyek?
2008. jún. 26. 19:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Beszelj egy ugyveddel! Sok sikert ne hagyd magad!!!;)
2008. jún. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon hosszú lenne most leírni ide, az ügyvéd majd megteszi helyettem, amire nagy szükséged lesz. Fontos, hogy egy dörzsölt vén rókát keress, erre ne sajnáld a pénzt, öt évet húztam le egy válóperes ügyvéd mellett, el nem tudod képzelni, hogy egy exfeleség milyen mocsokságokra képes. Nagyon ügyes legyél és ne hagyd magad!!
2008. jún. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
ami lényeg hogy a bíróság mindig a gyerek érdekeit nézi. probáld magadat minta apának beálítani, hogy a bíroságnak nagyon jó véleménye legyen rólad.
2008. jún. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
92%

Felteszem az előző válaszokat főleg ffiak írták. Nem vagyok válás párti. De annak sincs értelme, hogy csak a gyerek miatt ne vállj el. Ha így áll ahogy írod sajnos 2elvesztetted" a gyereked. Ennek ellenére tényleg tegyél meg mindent, hogy a bíróságon a gyerekednek a lehető legjobb apja legyél. Szerintem neked és a gyerekednek is fontos,hogy ne veszítsd el a jogot a láthatásra, vagy még többre.

nem irigyellek.

2008. jún. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is szükséged lesz egy hájjal megkent ügyvédre. Ilyen esetekben a bíróság alpból a nőknek kedvez, akik még rá is játszanak és szétszivatják a volt férjüket. :S


Az egyetlen adu a kezedben az, ha tudod bizonyítani: a feleséged ok nélkül hagyott el. Talán valamit számít.

2008. jún. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!