Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Úgy nőttem fel hogy folyton...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy nőttem fel hogy folyton veszekedtek a szüleim már egész kiskoromban. Állandóan szidást kaptam emiatt semmi önbizalmam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A szüleim már egész kiskoromban elváltak, veszekedtek,csúnyán beszéltek. 5 éves lehettem és apukám nevelt fel. Anyukámnak nem kellettem semmi lelkiismeret furdalása nincs amiért el hagyott engem. Apumtól olykor szidást kapok és úgy érzem semmire sem vagyok jó, nincs semmi önbizalmam semmilyen téren.Hogyan tudnám növelni az önbizalmam? Nagyon fáj, hogy anyum itt hagyott mivel lány vagyok. 18/l

2013. aug. 21. 22:37
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Megértelek, nehéz úgy felnőni hogy nincs egy normális családi háttered.. sokkal másabb, ha senki sem veszekszik, és béke van. Próbáld átvészelni a dolgot, és még ha szidást kapsz, apukád biztos nagyon szeret téged. Előbb utóbb lesz valaki aki meghozza az önbizalmad. Csináld azt, amiben jó vagy. Ha dicséretet kapsz, akkor majd megjön az önbizalmad.
2013. aug. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Azt, hogy ezentúl ne vedd fel apukádtól a bántásait, nem ismerlek, de biztosan van olyan oldalad, amiben nagyon jól teljesítesz.

Az, hogy apukád így bánik Veled, lehet a magánéleti problémái miatt, a nőkhöz való viszonyulása, amit rajtad tölt le a sikertelenségei miatt.

Egy gyerektől sem szabad elvenni az önérzetét, aki ilyet tesz, az nem szülő, nem az életre akarja nevelni a gyerekét.

Sajnos nem jó a szülői háttered, próbálj mielőbb talpra állni, és teremts olyan családot, amilyenre mindig is vágytál.

2013. aug. 22. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!