Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A másik fél is ugyan úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A másik fél is ugyan úgy szenved mint én?

Figyelt kérdés
El váltunk öt év után. Nem volt harmadik, nem azért váltunk el. Nagyon különbözőek voltunk,ez miatt sokat veszekedtünk. Ennek ellenére nagyon hiányzik, és szenvedek. Én nő vagyok. Szerintetek ő hamarabb túl teszi magát vagy őt is bánthatja ez a dolog?A pasik ilyenkor hogy gondolkodhatnak?

2013. szept. 4. 08:20
 1/10 anonim ***** válasza:
44%

Nem. A pasik szabadnak érzik magukat kivétel nélkül egy olyan kapcsolat után ahol állandó cirkuszok fémjelezték a kapcsolatnak nevezett förtelmet.


Ha nő vagy legközelebb ha egy kapcsolatban élsz figyelj arra, tekintve női mivoltodat, hogy ne egy cirkuszi porond legyen, hanem egy testi-lelki felüdülést okozó normális emberi kapcsolatod.

2013. szept. 4. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez változó. Nem azért, mert Te nő vagy, ő meg férfi, hanem azért, mert minden ember máshogy viseli a szakítást. Nincs két egyforma eset, így két egyforma érzés sem.


Tapasztalatom szerint még ott is megviseli a párokat a válás, ahol már tarthatatlan volt az együttélés.

2013. szept. 4. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én férfi vagyok és bár nem ismerem a körülményeket hasonló helyzetben én sem repdesnék az örömtől. Biztos nem a szabadságnak ötömködnék...
2013. szept. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én azt tapasztaltam eddig, hogy igen, a pasikat is ugyanúgy megviseli a szakítás. Csak ők nem mutatják, sőt, úgy tesznek, mint aki remekül érzi magát. Persze van kivétel, van, akinek tényleg megkönnyebbülés csak a szétválás, de ugyanúgy nőknél is van ilyen. Ez a kapcsolat minőségétől függ, és hogy mennyire szeretted a másikat.
2013. szept. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, közöttük is van sok olyan aki ugyanúgy, néha még jobban szenved, vigasztaltam nemegyszer ilyen férfiakat, vagy csak meghallgattam őket.
2013. szept. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Teljesen egyéniségfüggö. Nem tudjuk milyen a volt párod.
2013. szept. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Sokféle érzése lehet egy férfinak is. Lehet, hogy megkönnyebbült, lehet, hogy rossz neki. Ha rosszul is viseli a szakítást, nem biztos, hogy azért, mert hiányzol neki, lehet, hogy csak egyszerűen a kudarcélmény viseli meg. Mindenkinél máshogy zajlik ez, nincs általános recept rá.
2013. szept. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az első kommentelőnek üzenném, hogy miért gondolja azt, hogy csak egy nő képes a veszekedésre?

Érdekes az én párom folyton kiprovokálja a veszekedést, vagy mindig valami hülyeségen megsértődik (ő a férfi), és sokszor inkább nem veszekszem vele, de valahogy mégis addig csinálja, míg tényleg összeveszünk...

Persze amúgy jó a kapcsolatunk, csak elég nehéz vele néha :) És csak arra akartam rávilágítani ezzel, hogy nem csak a nők miatt van a veszekedés (sőt).

2013. szept. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne azon agyalj, hogy ő most mit gondolhat, inkább el kéne kezdeni "leszakadni" a régi partnerről. Foglalkozz a saját lelki világoddal, a testeddel, a gyógyulásoddal. Sportolj, sátálj nagyokat a szabadban, tedd helyre a lelki világodat. Ha teheted kényeztesd magad (szauna, masszázs, új ruha, vagy amit szeretsz), élj kicsit a hoddibnak, ilyenek. Minél jobban érzed majd magad, annál kevesebbet fogsz agyalni a régi partneren, és annál nyitottabb leszel a környezetedre.
2013. szept. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem attól függ ki volt a szeretöbb fél aki jobban kötödöt a másikhoz érzelmileg ez a fél tovább szenved,

bár szakitáskor biztos hogy mindketten gyászolnak.

2013. szept. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!