Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Anyumék 28 éve házasok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyumék 28 éve házasok. Apum"nem veti meg az alkoholt". Anyum szeretne tőle válni viszont apám úgy tesz mintha minden rendben volna. Mondtuk neki, h költözzön az anyjához és legyen vége. Csakhogy nem megy el máshová. Lehetne valamit tenni. Kitenni"?

Figyelt kérdés
2009. nov. 3. 19:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Amíg nem válnak el a mamádék, adig csak szép szóval lehet kérni a papát, hogy költözzön el. Ha viszont elválnak, élesedik a helyzet. Akkor már lehet őt akár kötelezni is a lakás elhagyására, amennyiben anyagilag is meg tudnak egyezni.
2009. nov. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%
igen. indítson válópert, és fogadjon egy talpraesett ügyvédet. a magyar állam nagyon védi a gyereket nevelő nőket (bár ha a szüleid 28 éve vannak együtt, lehet, hogy már nincs gyermek, viszont a képmutatásnál undorítóbb dolog kevés van)anyud csak lépjen ki ebből a semmilyen élethelyzetből, legyen végre nő, szabad és vidám ember
2009. nov. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Anyukádnak nem kell apud beleegyezésére várni - természetesen neki így kényelmesebb, hogy nyugodt családi háttérrel a háta mögött ihat, és ezt ki is fogja használni mindaddig, amig anyukád nem lép valamerre.

Ha eladják a közös tulajdonú házat, akkor az árát meg kell felezni, a kezébe nyomni, aztán pá...!

2009. nov. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mintha csak én írtam volna,/csak én lehetnék az anyukád,korom alapján/.Nálunk se akart elmenni, már azon voltam ,hogy inkább én megyek el,nekem is már elég nagyok a "gyerekek",el tudják dönteni maradnak vagy jönnek velem.De egy" utolsó csepp a pohárban" után ,ami elég csúnyára sikerült, sikerült 3-an kituszkolni a házból,és mehetett oda ,ahol eddig ivott...Tegnap itt volt, el se köszönt a gyerekeitől/ eddig azzal verte a mellét, hogy őt jobban szeretik,biztos őt választanák,mert ő nem cseszegeti őket annyit, mint én/Ahhoz képest nem úgy néz ki,hogy nagyon odalennének egymásért,oda és vissza alapon.Szóval,ha nincs ez az incidens, a mai napig nem változik semmi, legfeljebb én kereshettem volna albérletet,pedig nem én alkoholizálok...Most még nem tudom, hogyan tovább,fele annyi jövedelemből kell majd gazdálkodni,de már most nyugodtabb vagyok, minr amikor itthon volt, és azon reszkettem mikor jön haza megint részegen, vagy bámulom, amint 3 órán át lövöldözik a számítón....Lehet hogy pár nap után, vissza akarja magát könyörögni,csak legyen erőm,hogy ne fogadjam vissza....félek azért, mi lesz...Drukkolok nektek ,és anyukádnak, mi ugyanabban a cipőben járunk, mi is 22 év házasság után jutottunk idáig el...
2009. nov. 4. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!