Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ti hogy éreztétek magatokat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy éreztétek magatokat a válás körüli időkben?

Figyelt kérdés
Mi 5éves voltunk együtt van egy kisfiúnk is, de a férjem kiábrándult belőlem, a végén már durvákat is mondott megalázott. Egyik nap meguntam és a sarkamra álltam és mondtam h menjen. Ő ment is szó nélkül, beadtuk a válási papírokat. Ő az anyjáéknál lakik, mindenkinek panaszkodik h ő mennyire ki van, hiányzik a gyereke...stb. Ja, meg h nincsen neki senkije, nem is akar...ilyenek (mondjuk nekem is mindig ezt hajtja). Erre kiderült h van neki egy tőle 16évvel idősebb nője... És költözik albérletbe (nem hiszem h a nővel, de ki tudja). Közben meg olyan jeleket adott h vissza szeretne jönni, meg azt mondja h mi voltunk neki a legfontosabbak, szeret minket csak nem tud együtt élni velem...stb. Én totál kibuktam, magam alatt vagyok, főleg azért mert mindenkitől azt hallom h biztos h vissza fog jönni.... Nálatok volt visszatáncolás? Vissza is fogadtad?
2013. szept. 13. 12:38
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem fogadtam vissza.


Amikor visszahallottam hogy keveset lehet a gyerekével, megmondtam neki hogy ne terjesszen marhaságokat, jöhet amikor csak akar. Persze annyira azért nem hiányzik neki a gyerek, hogy érte menjen oviba vagy elvigye játszótérre, esetleg táppénzre menjen vele.

2013. szept. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
DE volt visszatáncolás?
2013. szept. 13. 12:57
 3/7 anonim ***** válasza:

Nálunk nem volt visszatáncolás. Az ember nem tud elmenni ha szereti a másikat, no meg kidobni se tudja a párját ha még érez annyit iránta, amennyi elég egy házasság hosszú távú fenntartásához.

Semmi értelme visszaengedni, ugyanez lenne egy év múlva, vagy előbb.

2013. szept. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem amikor hosszú párkapcsolatnak szakad vége, akkor sokszor előfordul, hogy a felek közül valamelyik vissza akar táncolni, csak az a baj, hogy leginkább a kötődés miatt és nem valódi érzelmektől vezérelve.

Annak idején egy 8 éves párkapcsolatomnak lett vége, és mindketten visszatáncoltunk egy idő után. Akkor úgy éreztük vannak érzelmek, de szerintem csak megszokás és kötöttség volt már akkor is. Közel egy év után rájöttem, hogy mégsem jó és szakítottam. Akkor már nem volt konkrét visszatáncolás, újrakezdés, de még hosszú ideig bennem volt a bizonytalanság, hogy biztos, hogy jól döntöttem-e, pedig szerelem már nem volt akkor.

Nem biztos, hogy nálatok is erről van szó, de az tuti, hogy több éves kapcsolatot csak úgy, bizonytalanság, tépődés, vívódás nélkül nem lehet lezárni. Rengeteg ilyenkor az emberben a kérdés a múlttal és a jövővel kapcsolatban. Lehet, hogy ő is ilyesmit él most meg, és ennek a visszhangja ér el hozzád.

2013. szept. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
1-es vagyok: igen, amikor az egyik épp aktuális nőjével szakított, bepróbálkozott.
2013. szept. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Rosszul éreztem magam a válás közben. Utána is jó sokáig.

Visszatáncolt volna, de nekem már nem kellett. Hogy bizonyos idő után megismétlődjön, hogy van egy társam de a farka erősebb, mint a szerelme?? Igy nem akartam élni.

2013. szept. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálunk volt, 23 év után a férjem akart válni, nem volt harmadik. Aztán meggondolta magát, azt mondta, élete legnagyobb hülyesége lett volna. Most gyógyulunk mindketten...
2013. okt. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!