Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Meg tudnál bízni benne, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg tudnál bízni benne, vagy egyáltalán megbocsájtanád-e? Többi lent (pls)

Figyelt kérdés

Párom és én 5 éve vagyunk együtt, van egy 7 éves gyerkőcöm, akit eddig sajátjaként nevelt.

Fiatalok vagyunk párom 23 én 24.

Volt egy "barátnőm" 10 éve ismerem.

A kapcsolatunk alapja a bizalom és őszinteség volt mindig.

Vakon bíztunk egymásban és soha nem kételkedtünk a másikban.

Az törént, hogy közölte egy hónapja elmúlt a szerelem...3 hétig kételyben voltam mert azt mondta átgondolja, mert azért még szeret, csak már a szerelmet nem érzi.

Kiderült a 3 hét alatt a 10 éve ismert "barátnőmnél töltötte idejét" azt állítja jól érzi magát a társaságában, de csak barát, bár egyszer meg fordult a fejében, hogy meg...á, de aztán eszébe jutottam, és nem tenne ilyet velem..

Viszont volt egy olyan este, hogy elment és reggel jött haza, állította h egyedül volt, most kiderült nem...

Megingott a bizalmam, nem tudom hihetek-e neki, a szívem azt mondja folytassuk, az eszem azt hogy ne.

Én is, ő is bikák vagyunk, tudom magamról, hogy ha meg ing a bizalom nálam, szinte lehetetlen hogy visszanyerje, de nagyon szeretném, de nem tudok magamon uralkodni...kiborulok, könyörögtem neki, hogy inkább bántson meg az igazsággal de ne hazudjon, és még ezek után is hazudott....ma derült ki hogy az ominózus reggel hazajövős nap is bulizni voltak,nem értem miért, úgy érzem eljátszotta a bizalmam. Pedig nagyon szeretnék még egy esélyt, de már megőrülök, azt sem hiszem el amit kérdez, nem szándékosan, de nem megy....egyébként voltak előzmények a csaj oldaláról, amiért mi ár többször összerúgtuk a port, és a vége mindig az volt, hogy én vagyok a hülye, mert hogy képzelem, hogy neki az én palim kel....erre tessék, amig én otthon bizonytalanságban voltam és arra véártam döntse el, hogy szeretné e folytatni, addig ő jól érezte magát vele.

ezek után elhinnétek h nem történt köztük semmi? Adnátok esélyt?



2013. okt. 1. 21:35
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
még azt hozzátenném, hogy az állítólagos barátnőmnek írtam mi ez az egész, és hogy képzelte akár volt köztük valami akár nem... a válasza ennyi volt: oldjátok meg a ti problémáitok, nekem is van elég bajom, hagyjál engem ezzel békén...
2013. okt. 1. 21:39
 2/24 anonim ***** válasza:
82%
Szia, nagyon sajnálom ami történt. Sajnos nekem az a tapasztalatom, hogy ha valaki becsapja, megcsalja, megvezeti a másikat, az nem véletlenül teszi, hanem mert hajlamos rá. Nem mondhatom, hogy hagyd ott, de én egy ilyen kapcsolatból kilépnék a saját érdekemben és a barátnôvel is megszakítanám a kapcsolatot. A bizalmad ezek után nem hiszem hogy vissza tudná szerezni, anélkül pedig cask szenvedés az egész.
2013. okt. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
80%
A sztoriból nekem nem világos, hogy most akkor vissza akarja csinálni? Mert az elmondottakból nekem nem tűnik úgy hogy a pasi vissza akarna menni hozzád egyáltalán...
2013. okt. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
86%
Előzővel értek egyet. A barátnődet nem nevezném barátnőnek,én még a szomszédom pasiját is hazazavarnám ha a barátnője helyett velem akarná tölteni az idejét. És ha már van egy hét éves gyereked, neki sem tenne jót egy ilyen instabil kapcsolat. Neked egy megbízható, kitartó férfira lenne szükséged. De amúgy megértelek, én is legtöbbször a szívem javára döntöttem, csak utólag kiderült, hogy jobb lett volna az eszemre hallgatni.
2013. okt. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Tarkóncsapnám egy döglött vidrával :)

18/F

2013. okt. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Volt már fenn másik kérdésem...belinkelem hátha tisztább a dolog..kise hoszu....de a dolgok most derultek ki egy hete...eskudozott h nincs semmi es nem a csajjal volt...ma meg szint vallitt...attol felek hogy nem teljesen.

Nem tudok neki hinni pedig szeretnek...

Kb ket hete megkerdezte h ha szetmegyunk attol meg osszejarhatunk e szexelni....ma meg bevalotta h a csajjal volt de nem tortent koztuk semmi olyan es h bebizonyitja meg megkerte a kezem....de nekem ezek olyan kimondott ures szavak mint mikor eskudozott es mint kiderult hazudott....

2013. okt. 1. 22:12
 7/24 A kérdező kommentje:
2013. okt. 1. 22:13
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Ő már közölte veled, hogy menni akar. Tehát ne tartsd vissza, nincs tovább értelme.
2013. okt. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

100% meg volt a másik nő neki.


A helyedben elköszönnék, míg nincs közös gyerek.

2013. okt. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Tapasztalatbol irom: Jobban jàrsz, ha kilépsz!
2013. okt. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!